Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
Не ми се верува!
Какви само киксови правиме, си немаме појма!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Лелеее ова дежаву од првиот меч. Мора да ја свртиме во второво не смее пораз.
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
189
Поени од реакции
17
Не ми се верува .... што ли се случува..овој шо е коментатор на а1 е клет !!
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Ај ај ќе тепаме пак и вие.... Само, одбранбен играч од ниво на Видич не смее да прави 2 грешки. Во првата недоволно ја процени топката, и му избега - ок, ама потоа не требаше да чека Торес да дојде и да ја земе, едноставно да ја исфрлеше некаде. Ама тоа е.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
К А Т А С Т Р О Ф А!

Па што прават бе, мислат Интер го тепаа и сега да се заебаваат. Не ми се верува, два кикса на Видиќ и Евра и нивно водство.
Ај барем нерешено да извадиме да не се бламираме.

Видиќ на вакви утакмици не смее да прави киксови.
 
N

navivacka

Гостин
Што е ова?:uvo:не ми се верува,какви киксови еј:kesa:на колку смешен начин израмнија...незнам што да кажам немам зборови
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
НЕ МИ СЕ ВЕРУВА!
Како можевме од 2 шанси 2 гола да примиме не ми е јасно.Незаслужено губиме.Барем нерешено да беше,а вака е ептен тапа.Во одбраната катастрофална игра,али неаме ни измена да праиме некоја посебна за да смени нешо.Очекувам сер алекс да им одржи лекција на сите играчи како да се игра после даден гол.

Али најважно од се и да изгубиме и како и да испадне

LONG LIVE UNITED​
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Големи киксови на одбраната.Видиќ и Евра да направат такви грешки,не ми се верува :tapp:

Во второто полувреме ќе ги превртиме :toe:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Видич и Евра дупка, катастрофални проценки, не знам што мислеа!
Лузерпул од никаква игра има водство:toe:
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
189
Поени од реакции
17
Големи киксови на одбраната.Видиќ и Евра да направат такви грешки,не ми се верува :tapp:

Во второто полувреме ќе ги превртиме :toe:

Се надевам така дека ќе биде али ливерпул и арсенал не се исто ( знаете валјда за што зборувам за лани пресвртот)
 
N

navivacka

Гостин
Абе до кога вака Лузерпул ке играт на срека,од ништо го претворија во гол...не ми се верува дека се повторува приказната од првиот меч
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Шо се дешава со глупиот Србин бе,пичка му матер селска...како може врвен играч да направи таква глупост...од неговата грешка поќна да тоне Јунајтед,до тогаш се беше совршено,како у игра така и резултат...па и оваа патпадашка Евра..3 чекори беше пред Жерард и дозволи да го помине па капак на се и пенал да направи...незнам шо се дешава...не е овој Манчестер Јунајтед што го познавам...дај Ферги второ пушти го Гигс место Андерсон...бастун не виден е...еден корнер асален не изведе,еден пас не даде како шо треба,10 фаули направи со тоа негово ремпање...ако нешто не се смени второ полувреме-отиде возот позз до тогаш и се надевам на многу подобро второ полувреме и барем нерешен резултат ако може :toe:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
2 удари во рамките на голот на ВДС, 2 гола.
Можеме да земеме пример од нив.

И дај бе стајте на "mute", гласот на овој Курослав Педерски е малер.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.683
Поени од реакции
9.308
Без никаква игра Ливерпул води. Видич направи грешка што не требаше да ја направи, Евра исто така лоша проценка. Немаме игра, не оди нешто на тимот, дали сеуште се во облаци по победата над Интер или причината за слабата игра е нешто друго, незнам.Да се надеваме на поволен исход во вториот дел...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom