Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Видич и Евра дупка, катастрофални проценки, не знам што мислеа!
Лузерпул од никаква игра има водство:toe:
Е ова ме највише нервира, кога ние сами против себе играме и сами сме си криви за тоа што губиме. :(
2 кикса за едно полувреме. :kesa::kesa:
А и треба Сколс да влезе или Гигс. Или и двајцата. :)
Од Андерсон ич не сум задоволен, не знам за вас.
 
N

navivacka

Гостин
Абе реми ке се задоволам,пораз никако....вакво нешто не смее да се дозволи баш во најважниот период од сезоната,одлучувачкиот период,баш кога не треба тие праваат киксови...
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.320
^^ И ја исто Гигс да влезе и искуството да среди работа.Руни исто нешто декоцентриран е ептен.Можеби Бербатов е сега.Како и да е очекувам да излезат соземени од страна на Сер Алекс.Средината мора да живне,МОРА!
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Лелеле што им е бре?!Ај нека се совземат малце нека дојдат при себе, Лузерпул од никаква игра има водство, Видич и Евра нека се совземат малце и ај нека ги пушти во второ полувреме Сколс и Гигс, не е се изгубено јас се надевам на победа, ама не со ваква игра
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Само Парк игра на потребното ниво за вакви натпревари.Го има насекаде по теренот.Набрзо очекувам да излезе Андерсон,а да влези Сколс или Гигс :smir:
 
N

navivacka

Гостин
Ферги треба на почетокот на второрто полувреме да изврши замени а не како во последните минути да прави измени како што прави...Сколс и Гигс дефинитивно да влезат.

Абе и овој Евра,себичњак...при неговата акција можеше да ја дадеше топката на Руни.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Само некако осеќам дека глупиот Србин ќе се извади за грешката со гол...абе најдобар дефанзивец,а Торес го направи партал...му ја протнува под нозе,го претрчува,дуел игра...незнам..многу непријатно сум изненаден од Видич :tapp:
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
189
Поени од реакции
17
Ферги треба на почетокот на второрто полувреме да изврши замени а не како во последните минути да прави измени како што прави...Сколс и Гигс дефинитивно да влезат.

Абе и овој Евра,себичњак...при неговата акција можеше да ја дадеше топката на Руни.
не е секогаш тимската игра и против оваква себична игра сум...во второто полувреме мораме мораме да ги притиснеме барем нерешено да биде потоа ќе можеме да избегаме повторно имаме еден натпревар помалку
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.592
Поени од реакции
6.958
Во ова прво полу-време не снајде спротивна судбина од онаа во средата. Против Интер првиот дел не го одигравме најдобро, а имавме водство, сега не снајде обратното .. :toe:

Се надевам дека со поофанзивно и пожртвувано второ полу-време ќе успееме да се вратиме и да извлечеме нешто од овој натпревар.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Не знам дали имате приметено Торес сите голови од зад грв ги завлекува некако играчи.Но сепак задоволен треба да е Манчестер пошто пенал тој не беше.Ако сака барем нерешено мора играта значително да се подобри.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Дајте линк за гледање ако може.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Нескафе 3 во 1:vozbud:
Ајде бе, нека нападнат, барем нека израмнат...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom