Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
N

navivacka

Гостин
Не ми се верува колку грешки денес:tapp:судијата го уништи натпреварот
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.320
Не ми се верува.Одбраната катастрофа.Не ја гледам утакмицава веќе.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Слабо играте денеска, 1-3 и црвен за Видиќ.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Лееееј ај готово е веќе барем за мечов. Сеа не поеба ова со Видич директен црвен 3 меча или 5 ако му стегнат ќе не закопа ама сеуште има надеж. Да се надеваме Челзи да киксне да не не стават под поголем притисок. Ај барем Торес како што гледам сјебан им е така да може нема да им игра на следните утакмици и ќе кикснат. Сепак ова е теорија за понатаму ќе почекаме.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Не ми се верува колку грешки денес:tapp:судијата го уништи натпреварот
ne zafrkavaj sudijata sudi 100% fer. crveniot bese crvem bez dilemi...

edinstvena sansa za vidic da ne leta bese da prodolzese gerrard pa da dadese gol - togas moze prednost, golot se priznava i zolt za vidic. vaka nemase izbor definitivno.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
Да бидеме реални не играме нешто, за да очекуваме поволен резултат. Во 2-рото полувреме единствено случајните удари на Ронладо и Тевез беа опасност за Реина. Тоа е...КАТАСТРОФА СМЕ денес!
 

NanI

\Man_Utd/
Член од
14 јуни 2008
Мислења
540
Поени од реакции
2
Дебакал немат си врска, заслижено водат Ливерпул 1-3 . Спијат сите.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не не,туку при резлутат 1-2 за сигурно водство на лузерите исклучиваат фудбалер,исто како и со Челзи кога го исклучија Лампард.
Чист црвен картон. Судијата во вакви моменти не смее да мисли каков е резултатот, треба да ја види ситуацијата. За црвен беше, дали се сложувате незнам.
 
V

Viktoranius

Гостин
Не не,туку при резлутат 1-2 за сигурно водство на лузерите исклучиваат фудбалер,исто како и со Челзи кога го исклучија Лампард.
Па си заслужи Видич, остар старт беше.

Лош ден за вас, сеа ќе биде јако до крајот, али ипак сте во поволна ситуација да ја освоите титулата.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Ееееее згрешил не згрешил зар директен црвен картон се дава на таков старт?да е за друга екипа само опомена
хехех молимте прочитај што пишуваш прво ..... Џерард ке излезеше сам пред голот..заслужен црвен картон...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom