Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не ја гледам поентата на минамино. Во јануари полни 26 и треба да биде на врвот на кариерата и изграден играч. Наместо тоа изгледа ко тек сега да почнува да учи да игра фудбал.

Не гледам која му е улогата у тимот и кои му се задачите на дадената позиција. Не прави ништо и е тотално бескорисен. Играч за во друга екипа, во друга лига. Пошто не би влегол во состав на ниеден топ тим у Англија, камоли кај нас.

Дефинитивно најголемо разочарување во скоро време и еден од најпромашените трансфери на Ливерпул од ерата на Клоп.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Мислев ја прескокнуваш сезонава....
Не знам зашто си сфатил дека ти го прифатив "ако не ти се свиѓа не глеј" аргументот, пандан на вмро "ако не ти се свиѓа државава пресели се" муабетот.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не знам зашто си сфатил дека ти го прифатив "ако не ти се свиѓа не глеј" аргументот, пандан на вмро "ако не ти се свиѓа државава пресели се" муабетот.
Не е исто.
Твои зборови дека сезонава не е легитимна значи дека ништо поврзано со сезонава не треба да те интересира.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не е исто.
Твои зборови дека сезонава не е легитимна значи дека ништо поврзано со сезонава не треба да те интересира.
Моите зборови се дека си мастер на логични заклучоци. Ако не ти се свиѓа што пишувам не ме читај.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Моите зборови се дека си мастер на логични заклучоци. Ако не ти се свиѓа што пишувам не ме читај.
Не бе, никогаш никој не сум блокирал на форумов, неам намера. Јас само прашав дали уште глеаш и зошто се замараш кога сезонава ти е нелегитимна од минимум 5 причини. Ти не ми одговори, не знам што си одма дефанзивен...
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не бе, никогаш никој не сум блокирал на форумов, неам намера. Јас само прашав дали уште глеаш и зошто се замараш кога сезонава ти е нелегитимна од минимум 5 причини. Ти не ми одговори, не знам што си одма дефанзивен...
Пошто ми е битен статусот на клубот на кој сум го потрошил животот?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom