Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Voopsto ne sum sreken.....nas pobedata osven krevanje na samodoverba ne ni znaci nisto....uste poloso.....e sto ....sea keni ke misli deka sme zverovi....i Suarez....ke si dreme na klupa....i ke se vrtime vo krug....kako i sekoja sezona....tepaj edna dve...poraduvaj se....i toa ako pogledate ...se toa se slusucva koa ke doneseme nekoe zasiluvanje....pa toa zasiluvanje....voobicaeno da ne dobie sansa!!! kako sto kazav TVRDAM.....deka suarez....e propalitet od transfer....ne poradi toa so ne znae da igra.....tuku poradi nasata SMRDLIVA POLITIKA....daj boze da gresam....ama nema ke vidite.....Iskreno sakav da izgubime...za da na seljacistata od Junajted cesli im bide pogolem konkurent za titula....vaka .....Gejcester si ostanuvaat favoriti broj eden....i ke si ja osovojat titulata....i ke bidat pred nas.....a nie....pak od novo dogodina.....ke platime 30 milioni za nekoj transfer....i ke ni gree klupa....t.e nema da se uklopi!!!!
Ти ги пратам постовите и мислам дека ти не си навивач на Ливерпул. Тотални глупости. Да не се занимаваш со Теории на Заговор професионално?
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Добар добар!!!!!! You should have stayed with the REAL CLUB... Одлична игра цела утакмица, презадоволен, браво за Карагер не очекував после повреда да изигра вака. Макси има проблеми со самодоверба изгледа многу промашува вакви шанси, сега имавме среќа дадовме гол ама ќе беше трагичар ако останеше 0-0. Криво ми е што барем последните 15 минути не влезе Суарез на место на Кајт да ја осети малце атмосферата
 

Johnny B

Misogynist, racist, homophobe, islamophobe,
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.319
Поени од реакции
10.621
Браво за нас ама како тргнало Суарез и Керол тешко дека заедно ќе играат. Или еден ќе игра или ниеден. Добро сега Керол е повреден а Суарез не е вклопен ама мора да играат - да добиваат шанса. Ајде сега со Виган ако не добие шанса Суарез тешко дека некогаш ќе добие!
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
NAJSREKEN COVEK SUM NA CEL SVET!!!!!!!!!!!!!!!
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

ager ubavo go pozdravi na tores :D za dobar den lakt :DDD
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
Voopsto ne sum sreken.....nas pobedata osven krevanje na samodoverba ne ni znaci nisto....uste poloso.....e sto ....sea keni ke misli deka sme zverovi....i Suarez....ke si dreme na klupa....i ke se vrtime vo krug....kako i sekoja sezona....tepaj edna dve...poraduvaj se....i toa ako pogledate ...se toa se slusucva koa ke doneseme nekoe zasiluvanje....pa toa zasiluvanje....voobicaeno da ne dobie sansa!!! kako sto kazav TVRDAM.....deka suarez....e propalitet od transfer....ne poradi toa so ne znae da igra.....tuku poradi nasata SMRDLIVA POLITIKA....daj boze da gresam....ama nema ke vidite.....Iskreno sakav da izgubime...za da na seljacistata od Junajted cesli im bide pogolem konkurent za titula....vaka .....Gejcester si ostanuvaat favoriti broj eden....i ke si ja osovojat titulata....i ke bidat pred nas.....a nie....pak od novo dogodina.....ke platime 30 milioni za nekoj transfer....i ke ni gree klupa....t.e nema da se uklopi!!!!
друже на какви емоции незнам ама гледам нешто не е во ред, ти што сакаш од играч кој има 1 тренинг со првиот тим и одма на дерби натпревар да го пуштат башка и друга средина е а и ја гледаш манекенкана мисли воа кај нас е ќе го играме 90 минути а он ќе се лади е нема , и не се секирај суарез од следното коло гарант ќе биде во стартниот состав а и што им фали кени види какви ги направи зверови претходно фанат топка дувај се напред сега не маат ниту страв ниту такви чуднии реакции..........ако продолжиме со ваквите смирени игри влегуваме во топ 4 па мајка јана нека е
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
abe.....ke razgovarame........cekaj......ke vidis.....ova ne e prv pat vaka......ke praime muabet.....dogodina koa ke kupime pak nekoj za 20 milioncinja..... a nema da ni se uklopi vo ekipata!!! poradi smrdilivata politika.....daj boze neso keni da smeni.....ama .....ne mi se dopaga.....jas kazuvam................ ne sakam junajted da bide pred klubot za koj navivam jas a toa e Liverpool.....a ke vidis....kako ke se prcat....koga na prolet ke jaosovjat titulata i koa ke bidat po trofjeni od nas......ke vidis dali togas ne bese vazno da im pustime na celsi!!!!
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
Честито победа, да ни се множат. Само требаше на самиот крај да го пушти Суарез, ама ете и без него го тепавме вештакиот клуб.
YNWA!
 

Johnny B

Misogynist, racist, homophobe, islamophobe,
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.319
Поени од реакции
10.621
Абе и мене ми е малку за тоа да не нема место за двата ама ќе видиме. Сепак ова е Кени - ги препороди нашине. А за тоа Јунајтед да освои кажав дека има добри причини што ни одговараат - или барем мене!
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
262
Поени од реакции
97
Утакмицава беше наместена,им рекле ќе ви го дадеме Торес,али ќе ја пуштите утакмицава ! :vozbud: Честито победа.:)
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Абе ајде без плачење 4 победи без примен гол!!!! Ако треба и двајцата ќе им ги дадеме на Челзи да се навикнат на Премиер лигава па ќе ни ги вратат за следната сезона. Јас мислам сеа да испратат понуда од 1 милион за Фернандо. Take it or leave it
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Chelsea 0 LIVERPOOL 1
Овај резултат не го очекував ни на сон. Пресрекен сум.....браво за Кени уште еднаш го пронајде вистинскиот рецепт пак сепак мислам оти голема заслуга за победава има и Кларк.... сите овие играчи од Челзи ги има тренирано и ги знае како дишат. Уште еднаш фантастична игра во одбраната Кара,Шкртел,Агер фантастични сите беа фантастични играчите играа со срце баш ми беше мило за Курес кога и да фатеше топка свирежи и одма после то ја губеше топката. Игравме компактно тимски, цел тим за еден играч...индивидуалците не ги носат успесите тимот ги носи успесите. И KUKOC7 те молам немој да го критикуваш Кени. Како шо гледаш имаме низ од 4 победи на 4 утакмици со 4 клин-шита и не гледам причина зошто да го менува тимот....ке добие шанса Суарез за то не се сомневам....но сепак треба да влезе во кондиција оти 1 месец немаше играно, да се прилагоди на англискиот живот и стил на игра и на крајот на краиштата играме супер.... не велам дека Суарез не треба да влези но за 1,2 недели сум сигурен дека ке биде стандарден првотимец....

WE LOVE YOU LIVERPOOL WE DO,
WE LOVE YOU LIVERPOOL WE DO,
WE LOVE YOU LIVERPOOL WE DO,
OOOOO LIVERPOOL WE LOVE YOU
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
eve druze da vidis ....kolku na tie od gejcester ne im e vazno da ne pominat.....od tvojot profil e ova!!! ete zatoa trebase da im pustime na celsi....ete zatoa za da im iskomplicirame se !!!!!

mans - 31-01-11 16:10 Види разговор Пријави
ne be bato : ))) ne te mrazam tebe i vasa fan klub kompanija, nego tie so ni vikaa na vremeto come back when u have 18 titles :D...pozdrav nataka ;))​




--- надополнето ---

Chelsea 0 LIVERPOOL 1
Овај резултат не го очекував ни на сон. Пресрекен сум.....браво за Кени уште еднаш го пронајде вистинскиот рецепт пак сепак мислам оти голема заслуга за победава има и Кларк.... сите овие играчи од Челзи ги има тренирано и ги знае како дишат. Уште еднаш фантастична игра во одбраната Кара,Шкртел,Агер фантастични сите беа фантастични играчите играа со срце баш ми беше мило за Курес кога и да фатеше топка свирежи и одма после то ја губеше топката. Игравме компактно тимски, цел тим за еден играч...индивидуалците не ги носат успесите тимот ги носи успесите. И KUKOC7 те молам немој да го критикуваш Кени. Како шо гледаш имаме низ од 4 победи на 4 утакмици со 4 клин-шита и не гледам причина зошто да го менува тимот....ке добие шанса Суарез за то не се сомневам....но сепак треба да влезе во кондиција оти 1 месец немаше играно, да се прилагоди на англискиот живот и стил на игра и на крајот на краиштата играме супер.... не велам дека Суарез не треба да влези но за 1,2 недели сум сигурен дека ке биде стандарден првотимец....

WE LOVE YOU LIVERPOOL WE DO,
WE LOVE YOU LIVERPOOL WE DO,
WE LOVE YOU LIVERPOOL WE DO,
OOOOO LIVERPOOL WE LOVE YOU

ne druze .....mene politikata ne KENI mi se dopaga.....se plasam za politkata na klubot....so trosenje milijoncinja....koi nikako ne ni se uklopuvaayt....ili pa ne dobivaat sansa!!! NAPRED KENI!!!
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
на 6 бодови од 4 позиција, друже во моментов се слави а те молам немој да ја расипуваш атмосверава
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom