Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
100webspace.net
mozeme bide ;) kolku za da aploduri za probna verzija a za ponatamu ke se pravi dogvor ! :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, homophobe, islamophobe,
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.319
Поени од реакции
10.620
сеа се прибирам и пресреќен сум што го читам ова....се гледаме за точно 12 часа!!! :)

--- надополнето ---



се надевам искрено дека ќе треба да бараме неколку места повеќе....зошто редно време е....стално сме как обруки некои по 5-6 луѓе :)) се гледаме....мене ќе ме препознаете по дрес од ливерпул, знаме од ливерпул...и тетоважа на лева нога од ливербирд....хахах...се глеаме :)))

--- надополнето ---



кој е шефот?! :D
Ти бе розо!! Ама да бев на твое место и другата нога ќе си ја истетовирав :smir:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
http://www.macedonian-reds.co.cc/

Тоа е тоа. Со моите можности задоволен сум. Ако има некој друг нешто на ум слободно нека сподели. Јас мислам дека ова може да се одржува без никакви потешкотии. Може многу подобро ама и ова не е лошо.
Ако останеме на ова и ако има интерес за одржување можам да дадам дозвола уште на неколку души да пишуваат или преведуваат. Уредувањето не е воопшто тешко. Верувам дека имате слушнато за wordpress, а и да немате, многу лесно се совладува.
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
читам по воа страничињава и гледам пак мурињо го сака стиви џи за сума од 30 милиони евра, јас мислам дека џерард вреди многу повеќе од тие 30 милиони ако има 30 години и газдите нетреба ни да помислат да го продаваат бидејќи се прилагоди со меирелесш и одличен тандем се на средината (ако го сака нека дојде кај нас се разбира ако кени небиде на перманентен договор)
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
go gleam sostavot ... aren e samo edno ne mi se sviga .. zosto SUAREZ ne e starter .. zosto samo vo liverpool igracite mora edno 1-2 meseca da bidat rezervi za da se prelagodat .. zosto vo drugite timovi se starteri uste prviot mec ????????
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
The Reds team in full is: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Kelly, Johnson, Gerrard, Lucas, Maxi, Meireles, Kuyt. Subs: Gulacsi, Aurelio, Suarez, Jovanovic, Kyrgiakos, Ngog, Poulsen.

Суарез на клупа. Пак 5-3-2 најверојатно. Исто како со Стоук.

--- надополнето ---

А, и Торес ќе е во првите 11.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.737
Поени од реакции
6.673
Добро мајка му стара оти не го играте Суарез?!?!?
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
znaci kako golem i ogromen navivac na liverpool mozam da kazam.........deka nema po smrdliva politika od politikata na liverpool
pa dobro bre do koga vaka???????????????????????? edini klub u svetot....sto dava milijardi za zasliuvanja a mu great na klupa

KEANE....AQUIALNI.....SUAREZ...... aloooooooo e stvarno sme SERKOVCI!!!!!
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Сега која е ваша страна?
 

MartinFCB

Fcb
Член од
22 октомври 2010
Мислења
317
Поени од реакции
47
Луѓе дајте некоја страна да ја гледам утакмицата у живо, само да не е www.atdhe.net не работи кај мене, а и не е добра камерата. Благодарам однапред. :pipi:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
SMRDLIVOST!!!!!!!!!!! besen sum.....ej....davas milijardi............ i K*R od zasluvanjata.....posle ne se pokazale ili ne se prilagodile...........pa da ......so vakvo dobivanje sansa.........C C C C abe smrdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii koj sto saka neka mi kaze!!!! aj da e prv pat..........ama KEANE....AQULIANI.....SUAREZ....BABEL..... ne mi teknuva....ama garant ima uste vavki plateni skapo....a dobro odremale na klupa!!!!!! U P M!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom