Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ако имаш Сопкаст, ќе се најди, и со добар квалитет, инаку слабо... :) А ми се чини дека не троши многу ;)
 

Johnny B

Misogynist, racist, homophobe, islamophobe,
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.319
Поени од реакции
10.620
Ако не бев сигурен немаше ни да пишам ;) А Реми не потпиша за Марсеј, не помина на медицинските тестови, имал некои проблеми со срцето.
Така слушнав и јас.....Па што чекаме по ѓаволите????????

--- надополнето ---

http://iraqgoals.net/11894-manchester-city-vs-liverpool-fc-.html
http://iraqgoals.net/11900-manchester-city-vs-liverpool-fc-.html
http://bburnman04.yolasite.com/
Eве ти 3.....само тешко да одат.......изгледа ја нема да гледам.......имам уште ГБ ама изгледа компјутерот нешто не е во ред и само ми кочи.....ај да пробам со сопкаст може ќе ми се посреќи
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Оф мори мајко 1 0 тринаеста минута, има бе некој шо гледа дека само надолу оди работава ????????? мислам на стручниот штаб.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
Ако ја видам и во второто полувреме истата игра, и истата постава, од утре навивам за Хавант.
 

Johnny B

Misogynist, racist, homophobe, islamophobe,
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.319
Поени од реакции
10.620
Оф мори мајко 1 0 тринаеста минута, има бе некој шо гледа дека само надолу оди работава ????????? мислам на стручниот штаб.
Не се секирај ти за нив......нив и на јенките супер им е.....си земаат пари си ги полнат џебовите а за клубот к** ги боли!!!!! А ако нашиве продолжат вака па треба да бидат среќни и со 3 гола ако поминат......треба чудо да се случи за нерешено да извадат........победата е веќе нешто невозможно............треба чудо за бод да извлечеме......а како тргнала работата надолу па не знам уште колку може да биде полошо......тоа страшно ме интересира......колку полошо од ова може да оди???? Ако продолжиме вака ни римпапа нема да може да не среди
 

Johnny B

Misogynist, racist, homophobe, islamophobe,
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.319
Поени од реакции
10.620
Ако ја видам и во второто полувреме истата игра, и истата постава, од утре навивам за Хавант.
Не се секирај има и полошо!!!!!!

--- надополнето ---

http://www.freeetv.com/modules.php?name=Video_Stream&page=watch&id=3441
Ова е единствениот стрим од кој сум задоволен во целиот мој проклет живот..........сега само уште и овој да почна да кочи и не знам што ќе направам
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
135
Поени од реакции
4
АКО НА НАРЕДНИОТ НАТПРЕВАР ГО ВИДАМ НГОГ СТАРТЕР А БАБЕЛ ДА СЕДИ НА КЛУПА СЕ ОДКАЖУВАМ ОД ФУДБАЛ И ВЕЌЕ НЕ НАВИВАМ ЗА НИКОЈ
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Нгог никогаш нема да биде играч.НИКОГАШ ... Незнам зошто стручњаци неможат тоа да го видат ...

Неможиме.Истото како лани.Првенството почнато ние играчки сеуште не сме комплетирани.Ни се знае кој ќе си оди ни кој ке остане... Тоа е тоа
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Ко го видов составот ми беше се јасно, ако има некој паметен нека ми кажи шо е сменето од лани, Маскерано и Аквилани си заминаја а дојде Поулсен, него мајка му го неќи нас ќе не однесел до врвот е*аму жената. После утакмицава нема да ме изненади ако си замини и Кајт а и под морална одговорност тврдам нема да го сметам за предавник тој шо ќе си замини од овај тим. Како можи да имаме добар тим кога потрошивме само 2 милиони за смрдениот Поулсен, Аквилани на позајмица го пративме демек имаме милиооооон јаки играчи па детето не му е на ниво па ај да го пратиме на позајмица. Едноставно нели ова е ужас.
 
T

the Carpenter

Гостин
И пак Нгог крив? Е ај што напрај тој сега? Крив беше за нешто? Цел тим играше слабо, па и тој не беше ништо подобар. Остај то, имаше огромна шанса да даде гол, ама Сити имаат голман, не се ко ... Ливерпул.

И да ви кажам право, не играше Ливерпул во второ полувреме толку катастрофа. Кога примаш три гола од тим кој три пати шутнал на гол, што очекуваш повеќе? И тврдам дека тоа не беше пенал.

Не го обвинувајте Нгог за ништо. Барем сега не беше лош, барем не полош од другите. Жерард да беше маестрален, ќе речев „ај“. Исто и Торес, ама слабо и тие, нели?

И патем ... не беше до ротацијата на Рафа, нели :)

--- надополнето ---

P.S.

You'll never walk alone!!!
Да живее Ливерпул!
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
koga dojde vreme....siti da ima bolji tim...da bide favorit...na kladilnici pred liverpool........tesko nas....se dodeka nesto drasticno ne se promeni....samo ke kuburime!!!! zatoa za sega najdobar komentar e

MOOOOOOOOOLK
:X :X :X :X :X :X :X :X
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Со еден збор катастрофа...Со овој играчки кадар реално имаме квалитет, како екипи од ранг на Болтон, Вест хам и тн...Да напоменам доколку оваа сезона е неуспешна, а тоа значи да не се фати место за во Лш, за титула не зборувам играчите, како Торес и Жерард сигурно ќе не напуштат па...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom