Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
momci so dlaboko izvinuvanje.......ali DOSTA SERETE za zaminuvanje na klucnite igraci, spekulacii ima stalno....samop se ceka mala kriza(iako nie sme vo pogolema) i odma transferi kurci palci.......dajte za nesto poasalno da se diskutira.....jas iskreno mislam deka kje gi skiflime Stoke utre:)))))


http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/reina-i-m-fully-committed

--- надополнето ---

Момци уште голман ни треба!!!

--- надополнето ---

За турнирот мислам!!!



ja prifakjam da bidam.....ali pod uslov da ne bidam edinstven....moze starter...ali sakam i da igram, mislam da se menjame....:))))
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.485
momci so dlaboko izvinuvanje.......ali DOSTA SERETE za zaminuvanje na klucnite igraci, spekulacii ima stalno....samop se ceka mala kriza(iako nie sme vo pogolema) i odma transferi kurci palci.......dajte za nesto poasalno da se diskutira.....jas iskreno mislam deka kje gi skiflime Stoke utre:)))))


http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/reina-i-m-fully-committed

--- надополнето ---






ja prifakjam da bidam.....ali pod uslov da ne bidam edinstven....moze starter...ali sakam i da igram, mislam da se menjame....:))))
Во право си!! Никој нема да бега!! Кога летово не заминаа сега уште помалку!!! Туку за голман....абе сите ќе се менуваме!!! Само сакам да најдам постојан голман да не мора сите да браниме!!! А ти во прв тим ми требаш како играч!!!!
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Racunajte me mene za golman ... Redoven sum megu stativite veke 2,3 godini , ala Pepe sum :) . Koga se igra , kaj se igra ?
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.485
Racunajte me mene za golman ... Redoven sum megu stativite veke 2,3 godini , ala Pepe sum :) . Koga se igra , kaj se igra ?
Озбилно ??? :pos2:Немој вакви работи те молам!!!! :pos2: Кога ќе тргне оди и оди :pos2: досега тим немавме а сега како тргнало 3 ќе имаме :pos2: Ќе се игра на крајот од Месецов во Скопје!!! Подетално деновиве!!!!! Ако си заинтересиран пиши ми по ПП име и презиме!!!

--- надополнето ---

Јас шо ќе бидам? Либеро ?
Ти брату само изрази желба!!!! Ако си за идење име и презиме по ПП!!!! Мислам ...знам ама сепак да нема печатна грешка!!!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Озбилно ??? :pos2:Немој вакви работи те молам!!!! :pos2: Кога ќе тргне оди и оди :pos2: досега тим немавме а сега како тргнало 3 ќе имаме :pos2: Ќе се игра на крајот од Месецов во Скопје!!! Подетално деновиве!!!!! Ако си заинтересиран пиши ми по ПП име и презиме!!!

--- надополнето ---



Ти брату само изрази желба!!!! Ако си за идење име и презиме по ПП!!!! Мислам ...знам ама сепак да нема печатна грешка!!!!
Ако ви треба играч кој е само способен да го повреди противничкиот најдобар играч...идам
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Inace utre zaedno so uste 5,6 dusi ke si gledame vo Corner Caffe(karsi soborna ). Koj e za , Bujrum :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.485
Inace utre zaedno so uste 5,6 dusi ke si gledame vo Corner Caffe(karsi soborna ). Koj e za , Bujrum :)
Би дошол ама далеку е Скопје :smir:
А за турнирот доволно беше пријавување!!!! Ја склопивме екипата па сега да видиме Фут Солџер дали ќе сака да не води заедно со Poison Lady !!! Ќе бидат наши менаџери!!! Бил Шенкли и Кени Даглиш!!!!
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Леле еј...Сеа читам дека и Погребњак ќе сме го барале.Ако се донесат овој и Кержњаков би било топ.Знам дека одма ќе речете дека се шпекулации или па дека треба некој друг да се донесе...Ја би бил презадоволен ако се донесат овие 2ца во Јануар.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.576
Поени од реакции
11.485
Леле еј...Сеа читам дека и Погребњак ќе сме го барале.Ако се донесат овој и Кержњаков би било топ.Знам дека одма ќе речете дека се шпекулации или па дека треба некој друг да се донесе...Ја би бил презадоволен ако се донесат овие 2ца во Јануар.
Eте како знаеш :smir: каков Погребњак каков Кержаков.....Погребњак го сакав во Зенит додека беше ...сега не!!!А кажи ми ти мене што мислиш за Н зогбиа ???? Онака како крило!!!
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Абе ок е,ама не ми е тип на играч за во Ливерпул....Незнам зашо.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
Каков Н зогбиа само Мата е спасот или Арда.:smir:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Н`Зогбиа а закон играч море другари. Погребњаковци и Кержаковци се преисфорсирани уште одамна. Дигнаа паника, нит првиот се снајде во нова средина, нит вториот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom