Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
ау ау ау .... ЏЕРАРД :vozbud::vozbud::vozbud:
Ова колку ненамерно му се погоди ама како изгледаше.
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Кајт го даде,браво 3-0 очекувам од вас титула на П.Л:vozbud:
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
ova vise lici na nas 3-0 odlicno odigrano a da i ne gi zamarajte ovie od man.utd sto gubat od burnley ne sme nie mali deca ko niv da se divivme i da skokame koga rivalite ke izgubat od nekoj drug a ne vo direktna presmetka toa e toa se nadevam vaka ke prodolzime
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
бравос сега за сега а педерите изгубија од барнли :tv::tv:
 
I

Intex

Гостин
Ајде нека ни е честито победата. Прва оваа година и да се надеваме само на победи до крај на сезоната. Водиме со 3-0 што е доста добар резултат.
Јунајтед изгубија од Барнли, а? :pos:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
hahahaahaa sto e poasno poraz od Burnley ili od totenhem....ahahahahahahaa cestito poraz na gejcester :))))
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
ova vise lici na nas 3-0 odlicno odigrano a da i ne gi zamarajte ovie od man.utd sto gubat od burnley ne sme nie mali deca ko niv da se divivme i da skokame koga rivalite ke izgubat od nekoj drug a ne vo direktna presmetka toa e toa se nadevam vaka ke prodolzime
поддржувам ова ... ама за предходното нивно „сочуство“ мора да вратам ... :pos2:
 

bongo

ЛИВЕРПУЛ
Член од
14 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
8
:vozbud::vozbud::vozbud:
Ѕверови.

Бај д веј... Утре одам на одмор, apparently. Ако изгуби манчестер душата да им ја извадите и за мене.
Манчестер изгуби а Ливерпул се покажа во добро светло,па нека ни се множат победите и многу многу многу голови.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
А гледате ли тотенхем што му направи на Хал?
Не знам зошто конкурентите се попалија толку на нашиот „кикс“ кој сега баш и не ми изгледа на некој кикс. Порака од мене до директните конкуренти добро да се пазат од тотенхем ...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.550
Поени од реакции
43.021
Maнчестер 3 поени
Ливерпул 3 поени


Ај :drk: сеа...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom