Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
275
Поени од реакции
196
Здраво. Јас сум Филип од Куманово и сум голем фан на Ливерпул. Се надевам дека оваа година сите фанови на црвените ќе се радуваат на прекинување на постот у ПремиерЛигата иако лошо ни тргна. Поздрав до сите фанови на Ливерпул на форумов.
поздрав и до тебе =)
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
добро ни дојдовте фанови и убеден сум дека ќе донесеме барем една титула на енфилд оваа сезона
 

bongo

ЛИВЕРПУЛ
Член од
14 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
8
Лошо тргна против Тотенхем но денес мислам дека Ливерпул ќе се покаже во вистинско светло против Стоук.
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Може нема врска со темава баш ама да се пофалам си стаив тетоважа каква што има Торес на левата рака.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: Покасно ќе стаам и некоја слика
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Кажи како да стаам слика од комјутер на форумов
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10

Добра тетоважа си стаил, колку те кошташе ако не е тајна? :)
Ја веќе година дена планирам на истово место да истетовирам "ynwa", па ме интересира колку би било.

А за грков додека не кажат на официјалната ништо не е готово, за неколку утакмици додека не се врати Шкртел добро би ни послужил.

Вечер со Стоук само силовање :) , се друго е неуспех.:toe:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
The Reds XI in full: Reina, Insua, Johnson, Ayala, Carragher, Mascherano, Lucas, Benayoun, Kuyt, Gerrard, Torres. Subs: Cavalieri, Dossena, Voronin, Riera, Ngog, Babel, Kelly.

Ме бендиса то шо Бенајун е во стартните 11, другото е очекувано со то шо Шкртел не се опорави од повредата...
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
дали може некој да ми каже каде може да го гледам нетпреварот на нет
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom