Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
честитки џерард од слободниот :vozbud:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Ајмо ајмооооооооооо!! Роби Кин првенец... што кажав а? И ЧЕСТИТО МАЈСТОРЕ ЗА 100тиот ГОЛ ВО ЛИВЕРПУЛ!!! ЧЕСТИТО!!
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ne pisev posto ke mi kazevte koj gi dal golovite a sakav da gledam snimka.Sega koga vidov...Naednas dve slavja.Prvenecot na Keane(neznam zos nogu go sakam toj igrac) i sekako stotkata na Stivi.Samo taka momci.Idemo dalje.Edvaj go cekam derbito vo Nedela protiv City...


A i da si ja kazam zelbata...Vo Januari ili eventualno vo leto vo dresot na Liverpool sakam da go vidam Goran Pandev...Rastura deckoto deneska uste eden gol postigna vo Italijanskiot kup protiv Atalanta
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Одлично, нови три бода.. :cug:
И ајде да му тргне конечно и на Роби Кин :aplauz: Ни сам не знае колку беше среќен денес кога го дае голот.. :pos:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Одлично изиграа вечерва,Кин конечно гол па ајде со господ напред нека се разигра,за Џерард немам коментар не е нормален.Епа сеа следни ни се тие некојси Манчестер Сити:) ќе ги исплескаме.YNWA
 
Член од
28 август 2008
Мислења
184
Поени од реакции
11
Одлично изиграа вечерва,Кин конечно гол па ајде со господ напред нека се разигра,за Џерард немам коментар не е нормален.Епа сеа следни ни се тие некојси Манчестер Сити:) ќе ги исплескаме.YNWA
Абе kopites требаше да дојдеш во паб да ја гледаме заедно многу добра атмосвера имаше :baeh::baeh::baeh:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Абе kopites требаше да дојдеш во паб да ја гледаме заедно многу добра атмосвера имаше :baeh::baeh::baeh:
Да бе стварно требаше да дојдам,сигурно била добра атмосфера,ама ај добро битно ти убаво си поминал и не ми е криво сеа:pusk:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom