Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Vo sabota odime na pobeda,koj e Sunderland da mu se sprotivstavi na Liverpool,sigurna dvojka e vo sabota.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Vo sabota odime na pobeda,koj e Sunderland da mu se sprotivstavi na Liverpool,sigurna dvojka e vo sabota.
Favoriti sme na xartija.Nema odpustanje.Sanderlend ova sezona se pojaca so dosta kvalitetni iminja:Pascal Chimbonda(Totenxem),El Hadji Diouf(Bolton),Steed Malbranque(Totenxem),Teemu Tainio(Totenxem) i dugi pomalku poznati fudbaleri.Na toa ako se nadovrzat iskusnite igraci kako Dwight Yorke, Kieran Richardson, Craig Gordon(najskap golman) i sekako predvodeni od legendarniot Roy Keane.Celta mi bese deka ne treba nikakvo opustanje.Maksimalen triunf za sto e mozno podobar pocetok...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66

Кај види даа ај да се надеваме дека ќе а дават.Интересна би требало да биде.
Pa imase reklama na A1 deka vo Sabota ke ima prenosi i pisuvase deka ke davat LIVERPOOL:SANDERLAND na A2.Nes gleam sea ukopana e A2 belki ke ja pusat do Sabota.Na teletekstot na A1 ne pisuva za taa utakmica.Jas vidov.Ali vaa informacija zemete ja so rezerva bidejki ne e 100 % sigurna
 
Член од
26 април 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
Немам зборови за денешната игра на Ливерпул, едноставно сум засрамен.. Секоја чест на Стандард, требаше да тепаат..
to me raduva sega neka mu ja mislat drugite ekipi oti koga ce pocni vaka liverpul e najopasen utre e cista ko solza dvojka
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Денеска чиста 2ка конечен 0-2 поззз.:salut:

Алонсо побарал да биде продаден Англиските медиуми пренесуваат дека играчот на Ливерпул, Чаби Алонсо побарал клубот да го продаде на заинтересираните екипи.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Komentatorot ne spomna nis za prenos na utakmicata na Liverpool.Izgleda nis od tia prenos a bas sakav da gi gledam nasive...A pisuvase deka ke ima daaa.Ja ne lazam.Oni ne izlagaaa.pozz

Inace se slagam deka e dvojce cisto
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.718
Поени од реакции
5.400
Денеска чиста 2ка конечен 0-2 поззз.:salut:

Алонсо побарал да биде продаден Англиските медиуми пренесуваат дека играчот на Ливерпул, Чаби Алонсо побарал клубот да го продаде на заинтересираните екипи.
Да а до пред месец изјавуваше дека сака да остане во Ливерпул, дека не сака да ја менува средината..Единствено сега Арсенал се заинтересирани, и тоа нудат 5 милиони помалку од колку што нудеше Јувентус...
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Абе нема врска дека сака да си оди... само тресат глупости според мое.. исто како што демек Бенитез сакал да даде отказ.. денеска самиот изјави дека тоа се глупости.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Deneska ocekuvam pobeda kako i lani na startot na Premier Ligata.Mora da se pocne so pobeda a ne so remi ili poraz za da klubot ima pogolema samodoverba za ponataka.
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Тимот за денеска:

The Reds XI is: Reina, Arbeloa, Dossena, Carragher, Hyypia, Benayoun, Kuyt, Gerrard, Plessis, Torres, Keane. Subs: Cavalieri, El Zhar, Aurelio, Ngog, Skrtel, Agger, Alonso.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Море има ли некој линк за да ја гледаме на инт ако има нека го постира.:helou::vozbud:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Јас ќе ја гледам на Сопкаст преку myp2p.eu , само стискам таму плеј видео и ми ја дава.. за линк неам..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom