Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Да бее, ќе се спушта Џерард на толку ниско ниво за да го удри. И што, големи јајца што го заебал, малку смеење не е на одмет :)
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
Англиските медиуми пренесуваат дека Ливерпул наскоро ќе го комплетира трансферот на Герет Бери, откако тренерот на Астон Вила, Мартин О’Нил дал зелено светло за реализација на целата работа
Се очекува Ливерпул во следните 24 часа да ги собере сите потребни документи за реализација на трансферот вреден 18 милиони фунти, во кој ќе биде вметнат и Стив Финан.

hmmmmmm nezz kolku e ova pametno 18 milioni+steve finnan abe ovoj beri ke go platime ko da e nekoj igrac od svetka klasa
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Najbitno za Robi Kin e toa sto e izgoren za Liverpool , sto znaci ke igra ne samo profesionalno nego i od srce . Mirisa na titula godinava
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Можам да кажам дека годинава имаме екипа за високи дострели...Евентуално 1-2 нови играчи(не е морално) ќе бидеме уште посилни...но и оваа екипа е страшно добра..на секоја позиција во екипата се има по 2-ца играчи..Верувам во Рафа и во екипата и мислам дека годинава ќе ја освоиме титулата...You will never walk alone:je::je:
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Англиските медиуми пренесуваат дека Ливерпул наскоро ќе го комплетира трансферот на Герет Бери, откако тренерот на Астон Вила, Мартин О’Нил дал зелено светло за реализација на целата работа
Се очекува Ливерпул во следните 24 часа да ги собере сите потребни документи за реализација на трансферот вреден 18 милиони фунти, во кој ќе биде вметнат и Стив Финан.

hmmmmmm nezz kolku e ova pametno 18 milioni+steve finnan abe ovoj beri ke go platime ko da e nekoj igrac od svetka klasa
A бе добар играч е Бери...би ни дал повеќе опции во средниот ред..а за Финан мислам дека има двајца играчи на негова позиција(Арбелоа и Деген, така да..)само нека дојде па ќе сме уште посилни:je:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Точно е дека имате многу играчи за во одбрана, дури 9 ми се чини, ама да се дадат 18 мил и + Финан не би се сложил. Бери е многу добар играч ама незнам зошто им е потребен, при Алонсо, Маскерано, Џерард да се купува играч кој се спремни да го платат толку многу...не ми изгледа за добра работа. Посебно Финан е најдобар од сите 3-ца спомнати за таа позиција, зошто баш него незнам.
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Затоа што е најдобар, затоа него.. иначе Бери би ни дал многу повеќе опции посебно поради тоа што игра и со лева и со десна нога и е многу добар по левата страна. Инаку во секој случај е претерано 18 мил + Финан... Во никој случај не би се сложил за тоа..

Мене желбата важно ми се оствари, Роби Кин!!! Сега верувам дека сигурно ќе освоиме нешто оваа сезона ( дај боже Премиер )
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Abe se e vo red so igracite samo ovaa godina treba da se osvoi Premier Ligata da dokazeme deka tie 18 tituli sto se osvoeni ne se taka bez vrska,da ja osvoime Premier Ligata i da se znae koj e najtrofejnoit klub vo Anglija,i po trofeite vo Premier Ligata i vo LS i vo ostanatite kupovi.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Zavcera ja zgazivme i Valeranga sega na red e i Lazio a potoa e na red da se osvoi i Premier Ligata.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Go pobedivme i Lazio sega na red e Standard.Abe kaj se site?Nikoj ne diskutira za ovoj fan klub.Kade se navivacite?Izgleda deka samo jas pisuvam i nikoj drug.Normalno,pisuvam zasto sum golem fan FC Liverpool i se nadevam na podobri vreminja za klubot.
 
Член од
26 април 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
abe i lani se tepavme na prijatelskite ama posle se pokakavme zato ne mi se praj mn kefot za ovie pobedi tuku go cekam pocetokot na prvenstvoto
a inace so naprajle go tepale lacio golem kur
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Abe i jas so netrpenie go cekam pocetokot ama mislam deka ovaa sezona ja imame dobitnata kombinacija za trofej.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom