Фан Клуб: Лацио

Г

Грејвдигер

Гостин
Ајде у второ полувреме ќе дадат гол Лацио. Ако дадеа гол сеа ќе им тиииииит... Ја имам пишано Х-1. Само да не го цицнат сега од слободен.. ууууууууууууууууу пречка... :uvo:
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Мноooooгу добар судијата денеска,''скоро ниедна" грешка не направи,ми го скрати животов за 5 години мамето негово...
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.865
Поени од реакции
23.198
Мноooooгу добар судијата денеска,''скоро ниедна" грешка не направи,ми го скрати животов за 5 години мамето негово...

судијата ви е најмалу крив

Прво кривицата треба да си ја барате кај тој Заруте или зерете како го викаа, дал 4 гола и мисли супермен, еј дечко чил аут

Второ Маури милион грешке на средина

Трето Делио роси, на крај лазио губи тој го става десилвестри мислам хелоу

е на четврто МОЖЕ би бил судијата или овој што даде автогол шупаков:tapp:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Зарате да не себичеше до толку ке победеа Лацио. Али не беше така...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Se vklucuvam vo konstatacjata za Zarate.Ocigledno nema timska igra zanego.Da ne sebicese natprevarot ke bese resen uste pred pogodokot na Napoli
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
ви престана магијата и тимската игра... треба да се вратите на старите патеки како што ја почнавте сезоната со поголем респект меѓу играчите и да не се издвојуваат поединци...
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
Steta golema....Zarate premnogu se voobrazil...sto voopsto ne mi se dopaga..i ako vaka prodolzi ondak sme go naebale..aj da se nadevame deka ke bide iskaran za postapkite:)
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Lele ovoj zarate mnogu sebicese denes 10 pati pandev mu bese sam ovoj ne mu ja dodavase ko namerno da bese gubre cc
sepak mislam deka lacio ima dobar tim i ovaa sezona ke se bori za mesto sto vodi vo evropa
 

bobi_93

Македонија
Член од
11 август 2008
Мислења
652
Поени од реакции
9
Treba Delio Rosi da mu gi istegne usite na Zarate.Da mu dojde pamet za drugata utakmica.
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
Епа мислам дека е редно да се вратиме во формата со која почнавме...вечер очекувам триумф над Киево
 

Kajgana Shop

На врв Bottom