Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Mikky

Интераш
Член од
23 октомври 2008
Мислења
210
Поени од реакции
19
Се гледа дека Мацари е класа тренер. Многу искусно им ги најде позициите на играчиве. Фалат играчи во средина, треба бар уште еден да земат.
Кампањаро ми делува многу искусно и цврсто, изгледа дека ќе го биде :cool:
Кое време дојде ејјј, Џони и Јуто да ни се главни играчи, носители на игра :pos:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.917
Поени од реакции
84.337
Мацари :cuc:

И вие пак жалете се. Сезонава за ЛШ ќе се борите :D

Него Џонатан ептен јако почна, прашање е Валас дали ќе изигра некоја минутка кај вас :cautious:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.917
Поени од реакции
84.337
Мислев на некој меч да започне од прв тим, ама ако Џонатан играл вака вие како што викате, нема ни потреба да игра.
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.600
Поени од реакции
7.194
Ме мрзи да го барам постот во кој пишав дека Алварез ќе треба да ја носи играта годинава, сега засега, одличен е :cuc:
Кога ќе ми текне дека сакаа да го трампаат за Ночерино :facepalm:
Камбиасо да седне на клупа би било најпаметно.
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
За д'жабе ги навредувавте Џонатан и Нагасаки а они да ти биле таленти невидени.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Паласио, Кампањаро, Ранокија :cuc:
Џонатан стварно си игра, може гомна до утре да јадеме. Алварез денеска нешто као просечен ми беше, али се извади со голот.

Утакмицава ја доби Мацари, Интер откако се ослободи од притисокот во првите неколку минути, наметна свое темпо и истото темпо го држевме до крај, затоа ги искршивме овие. Да не се збунеше Нагасаки во таа контрата, и Белфодил да не промашеше чист зицер, можда и петарда ќе им пукневме, ама и вака сум задоволен. Уствари презадоволен.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Аиии што им се случува на овие бе ? На шо хемија се да земам и ја :pos: ,, Прв сериозен тест им е јувентус за 2 недели така да доколку бидеме добитни и таму ке се кренат апетитите за скудето , само нормално да нема повреди како последниве 3 сезони.

ГГ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom