Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.479
Поени од реакции
17.171
Дa aли овие се стриктно за членовите на фан клубот, нема везе ова ни со сајт мајт или она од претходно што се правеше.
Бате на Џони му го хакнаја профилот ми рече да ти кажам а пошто неможам пп да ти пратам морав вака позз
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.813
Поени од реакции
44.377
Никако неможи да ги добие некој кој не е член на фан клубот? :)
Баш се добри.
Не, ова посебно се прави за членовите од фан клубот, немаше ни резон да се дава и на други што не се зашто ќе се побунеа од членството, таков е договорот кога веќе се формираше официјален фан клуб а и нарачките веќе завршија. Како и да е еве гледам нешто Бене спомна па ако се направи таква акција може да собереш ...
--- надополнето: 2 април 2012 во 20:57 ---
Бате на Џони му го хакнаја профилот ми рече да ти кажам а пошто неможам пп да ти пратам морав вака позз
Како бе му го хакнале ...
Ај обрати се кај Аcid од форум, нека исконтактира со него преку мејл или фејсбук, сеедно, он би требало да му среди, кажи дека ја сум те пратил кај него.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.570
Поени од реакции
59.244
Интер ќе игра со Каљари во Трст. Вакви срања баш кога не можам глава да кренам, инаку би го фатил автобусот за Риека и од таму лесно. Кој сака да си искомбинира со кола, мислам дека има време да стигне.
--- надополнето: 2 април 2012 во 22:31 ---
Маички може во мај, најверојатно...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Не, ова посебно се прави за членовите од фан клубот, немаше ни резон да се дава и на други што не се зашто ќе се побунеа од членството, таков е договорот кога веќе се формираше официјален фан клуб а и нарачките веќе завршија. Како и да е еве гледам нешто Бене спомна па ако се направи таква акција може да собереш ...
--- надополнето: 2 април 2012 во 20:57 ---

Како бе му го хакнале ...
Ај обрати се кај Аcid од форум, нека исконтактира со него преку мејл или фејсбук, сеедно, он би требало да му среди, кажи дека ја сум те пратил кај него.
Тоа е тој сицилијански муабет од 1920тите ...:D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Како бе му го хакнале ...
Ај обрати се кај Аcid од форум, нека исконтактира со него преку мејл или фејсбук, сеедно, он би требало да му среди, кажи дека ја сум те пратил кај него.
..не ми го хакнале туку мајками ми од што многу се разбира од компјутери ми избришја на неќење историја и на сите страни форуми мелјој бев одјавен и не си го знаев пасот од имејлот каде што бев приклучен..на кајгана ми излгеваше не постои таков член за мене:pos:(помислив дека сум хакнат)..не знам што се случуваше денес станав од сабаље никому ништо автоматски најавен лол...цццц..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
..не ми го хакнале туку мајками ми од што многу се разбира од компјутери ми избришја на неќење историја и на сите страни форуми мелјој бев одјавен и не си го знаев пасот од имејлот каде што бев приклучен..на кајгана ми излгеваше не постои таков член за мене:pos:(помислив дека сум хакнат)..не знам што се случуваше денес станав од сабаље никому ништо автоматски најавен лол...цццц..
Ilumious чим ти лајкнала, она ти го средила тоа. Good girl Џену, затоа мене Манчестер омилени од Англија ми се.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Syn
Член од
13 јуни 2009
Мислења
26
Поени од реакции
2
Dali moze nekoj da mi prati link od oficialnata youtube strana na navivacite na Inter... pls
 
R

Rigel Kent

Гостин
Интер-Милан ќе биди ревијален натпревар и ќе се знае однапред како ќе излези тој натпревар ама зависи на кој како ќе му треба..ако не му треба на никој за X коефициентот ќе биди 1.4 и чао пријатно..сепак со јувентус е поголемо ривалството бидејќи не е само фудбалско!
Da gi pobedime Bbilan i do posledno kolo da se borat za titula so Jube , a ako nekoj ja izgubi titulata vo posledno kolo ima da bide smeski.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom