Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.240
Поени од реакции
41.567
Класика тутоспорт, барај начини да створиш немир во екипата.
Нема шанса да си оди нарочито зашто му покажаа доверба во ситуација кога Интер секогаш отпуштал тренери во минатото, лани кога бевме 7мо или 8мо, во таква ситуација Морати инстантно ногираше.

Медиумите вршеа 1 тон притисок лани и пишуваа на негова штета, клубот беше једини што застана позади него кога веќе и голем дел од фан базата беше незадоволна, сезонава враќа за покажаната доверба со стил а и минатата направи серија добри резултати што ни донесоа ЛШ пласман, ЛШ финале и куп и супер куп, ама треба да е тешко копиле и ужасна особа да ни сврти грб после све што Марота и Аусилио направија за него, а после тоа и Жанг.

Ке потпишат најверојатно нов договор летово и ќе добие сигурно едно 2м повеќе од сега што зима годишно сеа можда и повеќе, али најавите се тие дека ќе има многу побогат договор. И он пред некоја недела кажа дека има желба долго да остане, а овие умрениве изгледа се надеваат на бродолом и 8 порази у низа па гребат по дното и бараат начини да не пореметат. Задњиве месец дена ментално ги хендикепираа, какви беа кога Јуве беа на бод позади Интер, што све пишуваа, сеа малце во бунило се ќе им треба време да се стабилизираат и соочат со реалноста.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.931
Каква досадна сезона, не знам што да правам со себе... до пред 3-4 недели Scirea ќе кликнеше гневно смајли, Сладоледот ќе бараше табели и ќе фантазираше за Скудето... 100 бода побегнавме, сериозен сум, не знам што да правам. До вчера не ми беше важна ЛШ, сега сакам да поминеме со Атлетико само за да се дешава нешто, далеку е мај, ме уби монотонија, ако останеме само на лигава ќе паднам во депресија.

@Scirea брат, стави едно гневно смајли да се почувствувам жив, не се издржува ова.
 
Член од
29 април 2012
Мислења
361
Поени од реакции
238
Каква досадна сезона, не знам што да правам со себе... до пред 3-4 недели Scirea ќе кликнеше гневно смајли, Сладоледот ќе бараше табели и ќе фантазираше за Скудето... 100 бода побегнавме, сериозен сум, не знам што да правам. До вчера не ми беше важна ЛШ, сега сакам да поминеме со Атлетико само за да се дешава нешто, далеку е мај, ме уби монотонија, ако останеме само на лигава ќе паднам во депресија.
drkaj brat
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.013
Поени од реакции
55.308
Mногу лошо, озбилно, поштувам хумор на моја сметка ама ова е многу лошо што го праиш, жими мајка, сакаш да ме копираш ама не ти иде, немаш фат, да не речам глуп си. Не се труди со сила да бидеш смешен, те знаеме кој си, у реду е.

Спортски поздрав.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Mногу лошо, озбилно, поштувам хумор на моја сметка ама ова е многу лошо што го праиш, жими мајка, сакаш да ме копираш ама не ти иде, немаш фат, да не речам глуп си. Не се труди со сила да бидеш смешен, те знаеме кој си, у реду е.

Спортски поздрав.
Напишано е во Универзумот нека знаат сите, Интер стига до финале, на денот на свадбата ако Џонтра не биде облечен така, Интер губи, ако се облече така Интер добива.

Нека знаат сите...
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.798
Поени од реакции
8.926
Najbitnata utakmica sezonava, kade ili ke pustis mala nadez, bar do sledno kolo, ili toa e toa.
Абе нема надеж, што ти е… и со реми сме на +10, едноставно недостижно е за оваа конкуренција тоа. Психа немаат да се носат со товарот и да не престигнат, дури и Интер да направи 4 кикса.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom