Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Него го виде ли некој Киву како изигра? Мајстор, не изгуби дуел, како сигурно играше алал да му е! Се препороди човеков со доаѓањево на Лео.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Абе ај не зезај ...
Ова доволно говори за Цезар


:):):)

Треба минијатурна статуа од Пандев дома да стави Цезар, зашто да не беше нашиов стварно незнам по пешот накај дома што ќе направеше тек сеа со оглед на фактот што според резултатот и начинот на кој се одвиваше овој двомеч, 90% од вината за евентуалниот неуспех на Интер ќе паднеше врз негов грб.
Не бе, кои 90%, сета вина ке беше на Цезар, не е ова меч со Катаниа па да направи таков кикс на полувреме... ова беше меч 1000 пати по важен/тежок, на вакви мечеви треба да се прават чуда. Чуда слични на голот на Пандев...

Едно мора да му се признае ама и на Гоче, како му го даде голот, да рече човек сигурно над 25 гола има дадено оваа сезона Гоче па вака ладнокрвно да реагира...
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Син,може Цезар згреши за 1 гол,али спаси и 2 чисти.Рибери сам коа искочи,па и на Милер волејот... а што беше на крај тоа тепачката нешто,не видовте Лусио беше или
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941


Жал ми е у пичку матер. :) У солзи, глејте го, душа. :)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Син,може Цезар згреши за 1 гол,али спаси и 2 чисти.Рибери сам коа искочи,па и на Милер волејот... а што беше на крај тоа тепачката нешто,не видовте Лусио беше или
Да Лусио беше со Швајни се срчкаа нешто прекниаа овие од Канал 5 не се виде најдобро што се случи понатаму
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941

Скарпини!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
А ке го искоментира некој влагањето на Кутињо или јас ке морам сам ? :)

Дечкото многу размрда во средината и лепеше за себе играчи, одличен беше и брзо се ослободуваше од топката.. Едно големо браво за детево и неговото трпение, мислам дека од наредната утакмица треба да добие шанса барем од клупа...
 
R

Rigel Kent

Гостин
Син,може Цезар згреши за 1 гол,али спаси и 2 чисти.Рибери сам коа искочи,па и на Милер волејот... а што беше на крај тоа тепачката нешто,не видовте Лусио беше или

Golmanot ne se ceni ako fati nekolku topki i napravil kiksa. Ednostavno golmanot ne smee da zgresi i po svoja vina da pridonese ekipata da se najde vo nezavidna polozba.
Znaci i 100 topki da fatese NISTO ama bas NISTO ne go opravduva.Na krajot se gledase deka mu e padnata samodoverbata i sekoja topka so nesigurnost ja prifakase so racete. Cezar mora da odmori malce.

PANDEV go spasi i nego i cela ekipa BRAVO za Pandev.:)
 

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50


Еве го Скарпини кој го бараше...
Успеал Човекот да прешивее :vozbud:
 

Фан на Интер

Rasturac na ZABAVI
Член од
26 јануари 2010
Мислења
612
Поени од реакции
22
Да отпадневме сите ќе беа криви . Вака идеме даље може да им се прости на сите :back:
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Честито пласман понатака :)

Италијанскиве екипи последниве години се кошмар за швабиве у ЛШ :)

И ај да ве видам се јадете гомна за чушката :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.240
Поени од реакции
41.568
Син,може Цезар згреши за 1 гол,али спаси и 2 чисти.Рибери сам коа искочи,па и на Милер волејот... а што беше на крај тоа тепачката нешто,не видовте Лусио беше или
A која е улогата всушност на 1 голман ? :)
Па тоа му е работа ебаго, башка ете, у топ 5 или 3 сеедно голмани е у Свет, шо треба друго на терен да прави освен тоа ?
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Одиме во одбрана на сите титули од ланиииии!!!! Ми се напуни срцево што ги измочавме вака поштено на алијанц... Форца интер
 

Kajgana Shop

На врв Bottom