Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Цезар ви е дупка.. првиот пат он крив сеа он за првиот гол он крив.. почна и од да киксира бајаги.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483
Не е крив Цезар,во првата утакмица Лео ја утна па сеа Цезар ли треба да брани ко луд!
ааееехахахаха, Кирца, размисли бе пред да постираш нешто ...
2 поклони на Гомез му дава, не бил крив, не се бламирај жити све, брука е Цезар, брука, го уби начисто тимот, да не беше крив и правата немаше пешки да иде дома и да се извинува, ме интересира по денешниов меч шо ќе праи најдобриот.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Кире молим те не пишувај ништо некое време :smir: :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483
Абе што сте се фатиле за неговите киксови,кога играта ни е тапа! И првата утакмица многу топки фати Цезар па нормално дека ке киксне од толку шутеви,еве сега пак шутираат кој стигне колку може брани толку знае јбг!
Па неговиоте киксови се тие кои го убиваат тимот, на 0-1 што и фалеше на играта ? Израмнија Баерн по поклон па почнаа да играат, ветер у грб добија а Интер кутрите сасвим спротивно, и џабе и 10 гола да дадат напред кога тука е Цезар кој е расположен за поклони, се сере на трудот на останатите, и тоа не еднаш, два пати ( сега за сега ).
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Syn уште му појаснува :pos:

јеботе цезар те јебо..ви заеба работа.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Експертиве на Канал 5 = "Ке маабетеме бе влатче" ,,,
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Абе што сте се фатиле за неговите киксови,кога играта ни е тапа! И првата утакмица многу топки фати Цезар па нормално дека ке киксне од толку шутеви,еве сега пак шутираат кој стигне колку може брани толку знае јбг!
Не го брани и ти Цезар кога не треба, и јас го бранев, али ова денеска иде на негова душа, претходниот натпревар не толку, али до грешката на Цезар игравме добро и како што треба, не направија шанса Баерн, ние можевме со стрплива игра да дадеме уште еден и после веќе да беше крај за сите надежи на Баварациве.
По примениот гол видов дека никој не се осудува напред да ја даде топката, не знам дали не знаат или нема на кој, Пандев губи топки зашто нема никој околу него, Киву и Снајдер се дуплираат нонстоп.
Тоа е, и да испаднеме, барем ќе се сконцетрираме на Серија А
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.081
ааееехахахаха, Кирца, размисли бе пред да постираш нешто ...
2 поклони на Гомез му дава, не бил крив, не се бламирај жити све, брука е Цезар, брука, го уби начисто тимот, да не беше крив и правата немаше пешки да иде дома и да се извинува, ме интересира по денешниов меч шо ќе праи најдобриот.
Ок не викам дека не дал поклони,али не го кривете само него бидејки не е само он крив! Ни Кастелаци не правеше вакви киксови,али Цезар излеа послени му се тешките топки него ли ваквите ко што киксира!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483
ЈБГ, фрустрирачки. Се беше под контрола до таа глупост. Испаѓаме по заслуга на Цезар, нема напаѓачи што можат да го надополнат тоа што го усра во овие два натпревари...
Тоа ми е поентата Иосоно, затоа реков, и 100 гола да дадат напред, со оној Цезар на гол џабе е ...
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Posle utakmicava Cezar ke izjavi deka ide vo penzija. Sramota e da prodolzi so fudbalskata kariera :tapp:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Тоа ми е поентата Иосоно, затоа реков, и 100 гола да дадат напред, со оној Цезар на гол џабе е ...
Знам. Леонардо не е крив во случајот, зошто и да е негова вината за првиот натпревар, како што мислиме некои, и да е на Цезар... предноста беше анулирана.

После тоа, Цезар одново се истакна.
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Што ви е крив Цезар, го обвинувате него , а Мота,Камбијасо, Станковиќ што ги никаде ги нема никој не ги спомнува.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483
Ок не викам дека не дал поклони,али не го кривете само него бидејки не е само он крив! Ни Кастелаци не правеше вакви киксови,али Цезар излеа послени му се тешките топки него ли ваквите ко што киксира!
Виновник број 1 е, по ова ни Лео не може да се носи со него, место да одат денес со 0-0 они дојдоа со 0-1 ради Цезар, ок, ја анулираа таа предност одма, и сега имаа ситуација Баерн да се тие што ќе се плашат да не примат уште некој гол, да играат со тежина у нозе ( и играа ), да грешат ( и грешеа ) и оп, кога неможат они, може Цезар, што повеќе да се дискутира, нема потреба од цртање, колку и да го сакате/сакаме Цезар, соочете се со овој факт.

Ја реков, не сум изненаден, цртав летоска ме правеа тука будала, штета што на ваков начин само се потврди тоа што го тврдев.
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Примети некој дека Пандев ја шитна за 2риот ? :helou:
Toa сакав и јас да го кажам. Колку лесно ја продаде...

--- надополнето ---

@Deko

Тоа и јас сакав да го кажам. Колку лесно ја продаде, тоа е чудо е едно.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.626
Поени од реакции
43.483
И Мота поеба за вториот, напред продава топка, позади асистира, и он е беден у мечов али па кој не е по првиот гол на Баерн ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom