Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Еби им мајката сељачка, ау колку ги имам замрзено овие копилињва ископлексирани што само против Интер играат ко да нема утре.

Броз е професор доктор, не сакам ни да помислам на тоа дека постои и најмала шанса да не се договорат со Марота. Денеска дури и Гаљардини изигра на ниво, цела утакмица фластер на СМС.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.040
Поени од реакции
55.492
Бастони ејјјј гол и ассистенција ,,, 22 години има а делува на терен ко Занети со 20 години искуство.
Гери ни е најдобар техничар од сите дефанзивци и дел од офанзивците и везњаците.

Мора да се пази на детево и на секои 6 месеци да му се обновува договорот, стај го втор-трет капитен одма, запечати го у клубот
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.804
Поени од реакции
8.955
Покрај Бастони, Гаљардини играчиште. Буквално душа му извади на СМС.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.553
Поени од реакции
21.578
Му се напнав на судијата за овој момент и бев спремен да рејџам ако дадеа Лацио гол од тој корнер.
Буквално на Интер иста ситуација не ги остави да изведат корнерот крај на прво.

 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.810
Поени од реакции
15.915
Гери ни е најдобар техничар од сите дефанзивци и дел од офанзивците и везњаците.

Мора да се пази на детево и на секои 6 месеци да му се обновува договорот, стај го втор-трет капитен одма, запечати го у клубот
: ))))))


иначе
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.347
Поени од реакции
6.304
Гаљардини може пофалба да добие, цел натпревар по Сергеј.
Како што е редот, идеме.
:oleee:
:oleee:
:oleee:
:oleee:
:oleee:
:oleee:
Побрз си. Сакав да пишам пуштете ја "још једна у низу" и да одам да спијам, утре од 06.00 сум на работа, да одам со насмевка од уво до уво.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Нека јадат лајна сега и судијата и Лацио, одвратна екипа ми станаа. И онај Луиз Фелипе нека скокни на кур сега, како шо скокаше претходната.

Одамна вака не сум се израдвал на победа.
 
Член од
24 февруари 2014
Мислења
734
Поени од реакции
1.170
Нека јадат лајна сега и судијата и Лацио, одвратна екипа ми станаа. И онај Луиз Фелипе нека скокни на кур сега, како шо скокаше претходната.

Одамна вака не сум се израдвал на победа.
А пишуваат медиумиве дека има шанси да дојде луиз фелипе на фри трансфер летово ... јас не знам што гледаат у играчот искрено за да му понудат договор. Нека игра дамбо за 20е месечно боље
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.184
Поени од реакции
107.810
Ау Гаљардини играње денес, бреееееј го иссссскина СМС, го угуши као Евреин у Аушвиц.

Чиста победа ко солза, мртвиве никад немаше да дадат гол да не се изглупираа Де Фрај и Сарма. Btw кога сме кај Сарма :))))) Доаѓај Онана побрзо да не ти ебам тоа микрофон фризурата.

Миихихихихихилан.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.751
Поени од реакции
8.838
Да ти ебам земјотресот...не се израдвав на победата како шо треба...иако очекував од прилика помеѓу 16 и 18-0 сепак и вака е добро да ги боли копилњата и онај куроглајот Имобиле...све да му ебам да цркнат коренот нивни расипан..


Следни душманите од Торино....очекувам 7 гола минимум да му тресниме...како шо се ослабени време е да ги торпедираме и да го освоиме овај трофеј токму против нив
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.429
Поени од реакции
3.687
Btw кога сме кај Сарма :))))) Доаѓај Онана побрзо да не ти ебам тоа микрофон фризурата.

Миихихихихихилан.
Онана јакиот, што нема вакви киксови...

 

Kajgana Shop

На врв Bottom