Фан Клуб: Интер

Да го враќаме ли Myрињо ?


  • Вкупно гласачи
    110

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.021
Поени од реакции
70.392
Би го избркал Броз ко куче од тимов. Се понаша ко Кондо, губи топка Сенси, прави Сусо контра овој нејќе да пушти нога, алиби враќање назад.
Има уште за бркање од тимов.
:D
 

Fredy Guarin

Second to none
Член од
20 јули 2009
Мислења
3.513
Поени од реакции
5.196
Дај нека најде неккј слика од Лукаку коа им прави наклон на Курва Норд.
На фб кавер ќе го стаам.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
На врв Bottom