Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Честито нова тема, и со среќа во понатамошниот тек од сезоната. Со среќа утре и против Сампдорија. Ќе ви треба. :smir:

ПС. Фраерско воведче.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Иосоно ти си ми ИДОЛ :)
Ајде нека ви е честито новава тема, па да продолжите со тоа хуморот од претходната тема :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.074
Фала на честа да се најдем во воведот , но не си требал баш да ме ставиш до хомосексуалецот со одлични тактички замисли :pos:

Како и да е честито тема, се надевам дека ќе биде помалку успешна од таа на Деко .!. :)
 

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Честито нова тема комшии :) ќе ви посакам среќа ама само за во ЛШ (за скудетото доволно е што го имате Uomo di merda - секако ќе ја усере), сакам да ги поминете германците и да ги понижите сред Алијанц нешто слично како Дортмунд пред 9 саати некаде :tv:

може и вака нешто..


п.с. Ќе зажалите за тоа што не му дозволивте на Деко да ви ја отвори и оваа.. секако неговата била,е и ќе остане како една од најуспешните :icon_lol: Светски Шампиони не е мала работа :) за џабе го хејтавте :smir:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Аирлија нека е новава тема.Секоја чест Иосоно за воведот.Од мене за почеток едно големо-
ЗАТОПЛУВА ВО МИЛАНО!

.................................................................на арно нека е.....................
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Ај честито нова тема, прв пост од мене во новава тема.
Денес нека се чуваат Сампдорија

Повиканите за дуелот со Сампдорија
Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo, 57 Felice Natalino;

Midfielders: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho, 56 Sebastian Carlsen;

Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev, 31 Denis Alibec.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Ајде со среќа нека ни е новата тема,и со победа да си прославиме вечер.Што убав кофициент е 2.10 вреди да се игра. :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Честито нова тема.. Неколку пати иам кажано меѓу 3те најинтрересни фан клубови сте ми на кајгана..
 
P

PewDiePie

Гостин
Ај со среќа нова тема комшифки.

Само успеси да редите со umo di merda.


:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom