Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Inter President Massimo Moratti Wants Rafael Benitez To Show Character At Club World Cup

познато ми е ова од негде :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.439
Поени од реакции
6.658
"I don't want to create problems before or during the World Club Cup," Moratti is quoted as saying by Reuters. "Afterwards we'll see. Benitez must have character because if not, we won't win the World Club Cup."
oh fuck , we're screwed....
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Covek da se plasi da osvoime svetska titula :)

Nego moze nekoj da mi kaze koi sve timovi mozat da ni se padnat za ponatamu?

So nov trener (Rajkard ili V.Boas) sakam ili Real ili Barsa da ni se padnat od tri pricini:

1. Ke ne eliminira idniot sampion na evropa, a znaejki do koja situacija ne donese Rafa nema da sme tolku razocarani

2. Ke otpadneme mnogu brzo taka da nema da se nervirame kako minatite godini koa ne eliminirase Milan on away goal rule :tapp: ili Villareal

3. Ako gi pobedime tolku ke se kreni nivoto na samodoverba kaj emovcite sto gi imame, sto ne e cudno pak da osvoime LS

Da znam, ova tretoto ni jas ne go veruvam :pos: ama sepak ubavo e da se sonuva :)

Citav izjavata na Morati, i veke oficialno Rafa posle svetskoto, t.e. uste od sega neka pocna da se pakuva.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Утре слушам најави дека Крофната ќе снимал нова реклама спонзорирана од Сникерс...''Ти не си ти кога победуваш'' :smir:
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Што нешто читам по другиве фан клубови сите ве посакуваат вас во 1/8, изгледа забораваат дека уште сте актуелни шампиони..!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Што нешто читам по другиве фан клубови сите ве посакуваат вас во 1/8, изгледа забораваат дека уште сте актуелни шампиони..!
Во Јануари откако ќе смениме тренер и ќе купиме 2-3 играчи ќе им кажеме "Dodjite sada jer smo se dosta zajebavali" :pos:

Шала на страна, освен Барса и Реал, Интер има капацитет да го помине секој друг тим, кога ќе се вратат сите играчи на располагање па дури и со Рафа(иако ќе си оди од Интер и да освои СКП) Интер може да се носи со сите тимови.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин

Eh :)

Tretiot gol protiv Barsa na San Siro, pri situacija oni da pocnat kontra... merak da ti e da go gledas ova i 10000 pati :)

Rafa umri, da ti umri sve po doma :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Сите да му дадете зеленко на Крејзи Појол за најдобриот аватар на темава ever!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Ај у ПМ,неможам да ставам една епик слика,ја намалува и ништо не се гледа..
Еве ви линк,ако некој не видел..

Хахах олку слатко не сум се смеел одамна :))

Maicon : .... & FUCK BALE

:pos:

Али највише се смеев на коментар на темата

I laughed until I realized how much we suck.
:pos: :pos: :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :pos2::pos2::pos2::nesvest::nesvest::nesvest:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
Се наежов на клипов у пичку матер , да умре овој Бенитез .
А тоа дека сите не поскауваат у 1/8 ако , супер , не потценуваат , со враќање на повредените , нов тренер и голема мотивација , па кој сака нека падне
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom