Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
А бе остај го сака да се ремети а никој не го разбира што сака да каже, он мене Frog :pos:
Работата е ваква: пред незнам колку месеци читам ја на гугл транслејт дека Интер барал некој си Фрог, и си викам појма немам кој к*р е овој ама немаше што да се објави друго па ја закачив на сајт. После Syn ми пиша да провери да не имам температура нешто :pos:
Него тие што преведувате, имаме нов играч во Интер кој е на ремет од страна на Гугл Транслејт. Ако слушнете дека некоја Наташа играла за Интер, тоа е малиот Наталино :pos: Е тој ќе си има мака дури не порасне Транслејт... :pos:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
:wink:

А Крофнето сигурно му вика: Весли,изгледаш изморено.Оди истрчај 10 круга околу стадионот,ќе ти биде подобро..
Имашр порано така еден тренер во Победа, јуниорите...иди на тренинг камен пијан, и имаш:
Значи, денеска имаме лагано трчкарање околу стадион....че напрајме едно седум-осумдесет кругови...
И децава трча, шо че пра, овај назад в коперација, си продолжува ракијата :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Хаха, добар виц:
Како се загрева фудбалската репрезентација на Црна Гора?
- Трча 10 круга околу државата :pos:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Na Sjander sea mu se odi Ibiza, pa pocnuva vakvi spekulacii, demek indirektno mu vika i na krofneto da go pusi u Ibiza :pos: toj film kaj Rafa ne.

Nego, vistina IoSono na fcinter.com.mk pisal deka sme se zainteresirale za nekoj "Frog" :pos: :pos: :pos:

Uste ova, ne pisuvajte na stranicata samo kolku da se piselo, mislam deka spekulacii od tipot na "elano vo inter" ili "trezege vo inter" samo tribalfootball.com gi pisuva.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Na Sjander sea mu se odi Ibiza, pa pocnuva vakvi spekulacii, demek indirektno mu vika i na krofneto da go pusi u Ibiza :pos: toj film kaj Rafa ne.

Nego, vistina IoSono na fcinter.com.mk pisal deka sme se zainteresirale za nekoj "Frog" :pos: :pos: :pos:

Uste ova, ne pisuvajte na stranicata samo kolku da se piselo, mislam deka spekulacii od tipot na "elano vo inter" ili "trezege vo inter" samo tribalfootball.com gi pisuva.

И fcinter1908 и најверојатно fcinternews.it(не ми отвара да проверам) :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Dobro de sega aman... :)

Me sfate vazno :)

Edit:

Mnogu kratok post, pa zatoa da pisam nesto. Januari, maksimum dvajca ni idat, sredina eden, Frog dva :pos:, ne mi se veruva deka Frog napisal.

I da ne e Zabata, eden od tie transferi, sepak poveke od 15 milioni ne ocekuvajte da dade Inter. Da ni se vrata site povredeni i taman ke sme da ja doturkame sezonava. Milan ne ke tepa celo vreme, koga lanskiot Inter imase kriza na krajot, po sto dojde vo situacija Duman da go stavi Pazzini na avatar, nisto strasno na kraj i so 10 razlika da sme pred niv.

Milan gi spomnuvam deka samo oni ni se konkurenti sezonava, oni i nie samite sebesi.

Uste ova, go citav muabetot megju beneamata i Syn posle natprevarot Barca-Real, beneamata spored mene e vo pravo, Syn sega sfakam deka zaljuben si u Mur :icon_lol:

Ne e mozno trenerot da e povazen od timot, nikogas, nikade. Deka citav za lanskiot uspeh za tebe Mur e najzasluzen megju drugite. Za mene e Eto, Milito i Lusio. More site se :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Mnogu kratok post, pa zatoa da pisam nesto. Januari 2 maksimum dvajca ni idat, sredina eden, Frog dva :pos:, ne mi se veruva deka Frog napisal.
А бе копуци, никој не го знаеше тогаш, вие сите среќни бевте што ќе ни дојдел некој талент по име Фрог :pos:
Наместо фала да кажете, незахвалност, неваспитање... :pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Чави го сметав за еден од најфер и најкоретни играчи кои постојат во планетата земја..убедливо најдобар среден играч на неговата позиција откако и јас самиот пратам фудбал но реално не му требаше она интервју што го даде против Мурињо и Интер..со тоа докажува колкку Интер со минатогодишната победа над барса му наби комплекси дури и на самите играчи во составот на Барселона а камоли на фановите....FORZA GRANDE GRANDE INTER!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom