Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Deк0

Il Capitano
Член од
21 ноември 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Еј смирете се бе луѓе..олабавете малце со хејтањето..сепак ова е само фудбал и не мора дотолку да паѓаме на провокациите на некој Миланез кој си направи 5 профили само за да не провоцира ко божем ќе постигне нешто....Деко смири се чоек не гледаш девиангел со добра намера дојде во овој фан клуб и сакаше само да си даде свое мислење за темата која муабетевме..без разлика што е фан на Јувентус тој се изразуваше примерно спрема нас и да знаеш дека сите јувенташи не се како Ивица и Кунт да провоцираат и да лупаат глупости..со тој однос деко ги бркаш сите анти-интер фанови од овој фан клуб..сите се добредојдени за дискусија но без провокации како што коментираше девиангел.....!
Neroazuro , негледаш дека изиграва демек чесен фан, дојде тука да ни помага од миланезиве, а сака само да ни се потсмева, јас сум сигурен дека денеска разликата ќе се намали на само -6 , а за до нова година Интер повторно лидер
Форца Интер
и не верувај во нивните лажни помилкувања, немаме ние ниеден пријател кој не е за Интер.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Neroazuro , негледаш дека изиграва демек чесен фан, дојде тука да ни помага од миланезиве, а сака само да ни се потсмева, јас сум сигурен дека денеска разликата ќе се намали на само -6 , а за до нова година Интер повторно лидер
Форца Интер
и не верувај во нивните лажни помилкувања, немаме ние ниеден пријател кој не е за Интер.
Деко брат иначе девиангел ми е другар и го знам од многу мал......сигурно не дојде за да изиграва чесен фан бидејќи го знам лично какво мислење има за другите клубови и не е провокатор ама ич како онај Ивица.....а за тоа второто што го напиша да те слушни господ!
 
M

mercenary

Гостин
Деко брат иначе девиангел ми е другар и го знам од многу мал......сигурно не дојде за да изиграва чесен фан бидејќи го знам лично какво мислење има за другите клубови и не е провокатор ама ич како онај Ивица.....а за тоа второто што го напиша да те слушни господ!
Добро бе,ДО ТОЛКУ ЛИ НЕ ГЛЕДАШ дека Deк0 е уствари БИЛАНЕЗОТ со 16 профила и намерно се прави "наш" xD и му јадеше гомна на ДевиАнгел за овој да мисли дека сите Интераши сме неваспитани? :tv:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Добро бе,ДО ТОЛКУ ЛИ НЕ ГЛЕДАШ дека Deк0 е уствари БИЛАНЕЗОТ со 16 профила и намерно се прави "наш" xD и му јадеше гомна на ДевиАнгел за овој да мисли дека сите Интераши сме неваспитани? :tv:
Напорни денови разбериме и ти па:pos2:...жена деца..неможам јас на се да мислам ..знајш стар чоек:nesum:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
А уст. као е регистриран со исто име ? :D Нели имаше некоја бла бла бла корисникот е зафатен опција :D ?
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
280
Поени од реакции
5
Ќе го победите ли Киево денеска,каква ви е ситуацијата ?
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.020
Поени од реакции
1.135
Inter: 12 Castellazzi; 39 Santon, 6 Lucio, 2 Cordoba, Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 27 Pandev; 9 Eto'o.

A disposizione
: 21 Orlandoni, 23 Materazzi, 24 Rivas, 30 Mancini, 31 Alibec, 40 Nwankwo, 57 Natalino.
Allenatore: Rafael Benitez.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Abe sostavot na hartija ni e super, kako i sekogas 4-2-3-1 ama koga ke pocnat da se bunat Snajder so Eto, Pandev so Zaneti, togas znam jas, istata pesna pak ke ja peeme.

Cekam.... nisto ne cekam, sakam da jademe 5 gola.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.480
Размислувал некој на тема, со оглед на играва на конкурентите, дека Интер сезонава со Рене' всушност изгледа како тим кој се бори за 4та поизција ? :)
Oд една страна имаш дебилна и очајна игра, од друга некарактерни и лузерски изјави од типот на Раниери, од трета милион повреди, од четврта гол не успеаа да дадат против Рома-Милан-Јуве, од петта дебитанти у ЛШ историја направија со Интер, од шестта немир во тимот и тн и тн ...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Una magia di Gora... Rafa Benitez!


i komentarot

efcbluepirate :
he is magic. He made Liverpool disappear from the top four
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom