Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.784
Глеај долу коментари, тезга ке треба да отвараме :pos:
Ова беше кога не бевме во еуфорија, за сега не знам како ќе биде :) На пример ја сакам да му купам маичка на еден човек шо ми вика ИНТЕЕЕЕР!!! на улица, а појма немам како се вика човекот :) Ама има 5 години како ми вика ИНТЕЕЕЕР!!! :pos:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.521
Ова беше кога не бевме во еуфорија, за сега не знам како ќе биде :) На пример ја сакам да му купам маичка на еден човек шо ми вика ИНТЕЕЕЕР!!! на улица, а појма немам како се вика човекот :) Ама има 5 години како ми вика ИНТЕЕЕЕР!!! :pos:
ја ако купуам маичка за сите што ми викаат Интееер, банкрот одиме фамилијарно :pos:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ова беше кога не бевме во еуфорија, за сега не знам како ќе биде :) На пример ја сакам да му купам маичка на еден човек шо ми вика ИНТЕЕЕЕР!!! на улица, а појма немам како се вика човекот :) Ама има 5 години како ми вика ИНТЕЕЕЕР!!! :pos:
Подалеку од него :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.784

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Мене на пример повеќето луѓе во градот ме познаваат со тоа што сум навивач на Интер а не како личност:pos::pos:
За маичките само кажете ја целата процедура за набавување и завршена работа:wink:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.784
Нема голема разлика, да сме имале во главите ќе се откажевме ко Торпедо негде во 2003 :pos:
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Да ви дадам еден предлог.Можете и дома да си направите мајчки,нормално договорете се да бидат исти.Само ќе треба да си купите хартија за штампање шо е 105 денари еден лист А4 формат и дома на принтер кој има си принташ шо сакаш на листот и после лесно се става на бланко мајчка.Јас лично си иам направено за Јуве дома пред 1 месец и топ е мајчката сеа за сеа,3-4 пати ја перев нишо не и е.Еве тука као изгледа.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.854
Поени од реакции
16.022
Кога сме кај маичките, одма после натпреварот со Барса испаднаа овие маички

 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Знам дека се фан маички, него какви од каде, колку пари :helou:

ЕДИТ: ЛОЛ!!! сега гледам дека има и линк ставено, се извинувам се запив со другарче едно :DDDDD

ЕПИК ФЕЈЛ :DDDDD
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.784
Да ви дадам еден предлог.Можете и дома да си направите мајчки,нормално договорете се да бидат исти.Само ќе треба да си купите хартија за штампање шо е 105 денари еден лист А4 формат и дома на принтер кој има си принташ шо сакаш на листот и после лесно се става на бланко мајчка.Јас лично си иам направено за Јуве дома пред 1 месец и топ е мајчката сеа за сеа,3-4 пати ја перев нишо не и е.Еве тука као изгледа.
105 денари хартија + бојата + маичката доаѓа доста поскапо ем што треба да се експериментира дома :)
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
105 денари хартија + маичката доаѓа доста поскапо ем што треба да се експериментира дома :)
мајчката е 180 денари од позади трафиката прч карши т.ц. бисер.нема шо да се екпериментира,лесно е ептен.И ја мислве дека е филозофија некоја коа ми објаснуваа тоа да ти било ептен просто.позз:smir:
Боја не троши ама ич.Многу малку.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.784
мајчката е 180 денари од позади трафиката прч карши т.ц. бисер.нема шо да се екпериментира,лесно е ептен.И ја мислве дека е филозофија некоја коа ми објаснуваа тоа да ти било ептен просто.позз:smir:
Боја не троши ама ич.Многу малку.
105 денари предна страна + 105 денари задна страна во нашиов случај...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom