Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Андреј , ке се напраиме ГЗ на 22ри на сметка на ВЕЛИКИ !!!!! :tv::tv:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Веќе кога почнавте со желбите јас би сакал да се ангажира Гуркуф или Де роси(иско за овај вториот невозможна мисија ќе биди)..мислам дека овие двајца најдобро би се вклопиле во овој тим и уште повеќе би ја зголемиле конкуренцијата во средината и ќе го зацврстат уште повеќе Шампионскиот костур на тимот.....Тука можи да дојди и Лас во случајов ќе биди одлично засилување ама не ми се верува Реал да го пушти(а знаеме што се случува со играчите кои заминуваат од Мадрид)...и лев бек:smir:..

Ако има свадба идам оти ве е*ав сите..изгорен за чочеци сум:cug::cug::cug:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.749
Поени од реакции
44.064
Деко ако не почне ваков муабет, нема кој, ајде сега сите да го испоштуваме Деко со ..... .!. и да го замолиме да стисне на иксот од горниот десен агол, да удри алт ф4 и да ја одбере опцијата '' Turn off ''.

:tv:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Деко ако не почне ваков муабет, нема кој, ајде сега сите да го испоштуваме Деко со ..... .!. и да го замолиме да стисне на иксот од горниот десен агол, да удри алт ф4 и да ја одбере опцијата '' Turn off ''.

:tv:


Син , напнат си ми нешо брат ....шо е работава ?Не те викна игорче ??? :tv:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Деко ако не почне ваков муабет, нема кој, ајде сега сите да го испоштуваме Деко со ..... .!. и да го замолиме да стисне на иксот од горниот десен агол, да удри алт ф4 и да ја одбере опцијата '' Turn off ''.

:tv:
Најбоља опција е да појде до најблискиот трансформатор и да влезе во него.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.749
Поени од реакции
44.064
Не сум напнат али нема смисла на фан клубов да се тера муабетов, еве глеј ги постовине и уз истите Нероазуро ни кажуе за неговите желби ... :tv:
Не иде, удрете на онтопик Муабет, ја со Игорче средив, ке се тера пивото деновиве, сите се добредојдени. :helou:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Не иде, удрете на онтопик Муабет, ја со Игорче средив, ке се тера пивото деновиве, сите се добредојдени. :helou:
... нема да има дискриминација, дури и металци ко Деко ќе примиме.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.508
Поени од реакции
58.926
Најбоља опција е да појде до најблискиот трансформатор и да влезе во него.
Ќе се расипе трансформаторот :pos:

Он-топик: утре чекам конечна понуда за маиците па ќе објавиме. За финале сите ќе сме во полна опрема :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
За какви маици се зборува? не сум информиран :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom