Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
И јас сум донекаде изненаден што се вративме со онаков карактер од 0-1 на 3-1 на најдобриот тим во светот..едноставно одлични денес бевме
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Блокиран е паркингот на Меаца од навивачите кои чекаат да излезе Балотели. Голема гужва е направена, а има големо обезбедување.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ќе сака некој да ми објасни зошто изреагира така Балотели?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Сликава со Гоче, како затвореник изгледа до фризурата е :)

Кога пуштив ТВ беше почнат натпреварот 1ва минута и 10 мин гледам го нема Пандев и си викам да не не игра и дури кога коментаторов го спомна приметив дека се ишишал:)

Инаку задниве натпревари почна повторно добро да игра, по малиот пад на формата.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Ќе сака некој да ми објасни зошто изреагира така Балотели?
Затоа што се понашаше како маникен и во главата се замислува дека е најдобар фудбалер па затоа публиката го исвиркуваше
 
B

Beck's

Гостин
Блокиран е паркингот на Меаца од навивачите кои чекаат да излезе Балотели. Голема гужва е направена, а има големо обезбедување.
znaci sepak ova ke da e krajot na Balo.Ali go zasluzi toa,nema dilema:tapp:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Затоа што се понашаше како маникен и во главата се замислува дека е најдобар фудбалер па затоа публиката го исвиркуваше
Па што се курчат и они коа водевте 3-1, а нормално дека ќе изигра коа е у тежок филм влезен младичот. Многу му падна криво што така изгреагираа фановите затоа се накурчи и кој ги ебе сите..:wink:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.261
Поени од реакции
41.701
Ќе сака некој да ми објасни зошто изреагира така Балотели?
Му свиреа сопствените навивачи и го вреѓаа до последниот свиреж на судијата ... а за човек со еден неурон у глава доволно е да изреагира така, очигледно потребен му е психијатар бидејќи овој самоконтрола не поседува, убеден сум дека се кае ради направеново али џабе, иако, си стојам на тоа дека фановиве носат 50% од вината за ова, зашто знаат што малоумник е а и во ситуација кога тимот им води 3-1 не гледав резон да му свират.

Најмногу ме накурчија што му свиреа за оној волеј, ја не глеам зашто би му свирел некој за тоа, фудбалски потег на место, реализацијата лоша но како и да е, секој така би изреагирал во една таква ситуација ... :toe: Шо најдоа тука за свирење лешинарине дебели и запотени што шират реа на 100 метри само они си знаат.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.840
Па што се курчат и они коа водевте 3-1, а нормално дека ќе изигра коа е у тежок филм влезен младичот.
Епа на 3-1 требаше да чува резултат а не да биде посматрач. Јас не сум некој фан на интер но и мене ме изнервара неговото понашање на терен иако не сум фан, можем да замислим како им е на правите фанови.

Му свиреа сопствените навивачи и го вреѓаа до последниот свиреж на судијата ... а за човек со еден неурон у глава доволно е да изреагира така, очигледно потребен му е психијатар бидејќи овој самоконтрола не поседува, убеден сум дека се кае ради направеново али џабе, иако, си стојам на тоа дека фановиве носат 50% од вината за ова, зашто знаат што малоумник е а и во ситуација кога тимот им води 3-1 не гледав резон да му свират.

Најмногу ме накурчија што му свиреа за оној волеј, ја не глеам зашто би му свирел некој за тоа, фудбалски потег на место, реализацијата лоша но како и да е, секој така би изреагирал во една таква ситуација ... :toe: Шо најдоа тука за свирење лешинарине дебели и запотени што шират реа на 100 метри само они си знаат.
Абе тој волеј му беше ок али кога ќе те фатат на заб тогаш и добрите гестови може да бидат негативни. Инаку тие реакции не се само од денес, тоа е реакција од повеќе случувања сезонава
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Абе и навивачине претераа без никаква потреба му свиреа кога ја закачи на волеј таа:toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.244
Поени од реакции
4.263
За дресот со Милан,и после фрлање на дресот може да каже чао ИНТЕР:toe:
 
B

Beck's

Гостин
Му свиреа сопствените навивачи и го вреѓаа до последниот свиреж на судијата ... а за човек со еден неурон у глава доволно е да изреагира така, очигледно потребен му е психијатар бидејќи овој самоконтрола не поседува, убеден сум дека се кае ради направеново али џабе, иако, си стојам на тоа дека фановиве носат 50% од вината за ова, зашто знаат што малоумник е а и во ситуација кога тимот им води 3-1 не гледав резон да му свират.

Најмногу ме накурчија што му свиреа за оној волеј, ја не глеам зашто би му свирел некој за тоа, фудбалски потег на место, реализацијата лоша но како и да е, секој така би изреагирал во една таква ситуација ... :toe: Шо најдоа тука за свирење лешинарине дебели и запотени што шират реа на 100 метри само они си знаат.
po moe mislenje vo toj moment mu svirea posto sepak trebase da se zadrzi topkata i da se dobiva u vreme 91 min bese
 

Mikky

Интераш
Член од
23 октомври 2008
Мислења
210
Поени од реакции
19
Дечки честито нека ни е победата, едно големо браво за сите кои изгинаа на терен денеска предводени од мајсторот Мурињо. :vozbud:
Наместо да се замарате со некоја изблеглица, уживајте во победата, ипак го клекнавме на колена и му одржавме лекција на најдобриот тим во светот, тим кој нема изгубено 2 разлика цели 2 години !!! :vozbud:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Му свиреа сопствените навивачи и го вреѓаа до последниот свиреж на судијата ... а за човек со еден неурон у глава доволно е да изреагира така, очигледно потребен му е психијатар бидејќи овој самоконтрола не поседува, убеден сум дека се кае ради направеново али џабе, иако, си стојам на тоа дека фановиве носат 50% од вината за ова, зашто знаат што малоумник е а и во ситуација кога тимот им води 3-1 не гледав резон да му свират.

Најмногу ме накурчија што му свиреа за оној волеј, ја не глеам зашто би му свирел некој за тоа, фудбалски потег на место, реализацијата лоша но како и да е, секој така би изреагирал во една таква ситуација ... :toe: Шо најдоа за свирење лешинарине дебели и запотени што шират реа на 100 метри само они знаат.
Чоек,збориш за најизгорените фанови на Интер.Па и јас да сум бил на нивно место би го пцуел и би го свирел.Шут на место? Па не е ова Ливорно па да си играме курац во 92 минута кога сите ја знаеме мокта на Барса дека можат за 2 минути да дадат ако треба и два гола.Ипак можеше црниот да ја задржи топката и да заштедиме некоја минута.Неможам ни да замислам да примевме гол во 93 заради шутот на балотели,,,али ипак што е тука е.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom