Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Пујол не игра на следен меч а Лусио ни Самуел ни Маикон ни Занети не добија жолт картон ....

СЕГА ИЛИ НИКОГАШ !!!!!!

Деки ке паузира , таман ако се иде у финале - да игра !!


Колку претрча МОТА ? Занети и Камби ? ж


ФАЛА МАДРИД ШТО НИ ГО ДАДОВТЕ СНАЈДЕР !!!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Глава ме искина,,,ебем ти аспирин ништо не помага.

Абе секоја им чест на момциве,појак Интер немам видено.Да бев старец ако не скинев конци од срце...ај ке прекутам :pos:

Само една работа ми е криво,што не се собравме да ја гледаме.Дека за жал нема да бидам пред телевизор на следната утакмица али јбг.

ФОРЦА ИНТЕР!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.092
Матераци наводно го истепал Балотели у соблекувалните, или, ок, може и ја погрешно пренесувам али пробал физички да се пресмета со него.
Ибра за ова рекол, ако мене некој на таков начин ми се пуштеше, немаше да седам мирен, што значи било весело доле.
Значи ѕвер е и Матераци, човекот е лудило :pos2:....ма и редно беше некој да му го дотера умот на цигото, вреди еден ќотек, али на тој што не му иде умот, ни со ќотек нема да му дојди, на лето продавање, барем ќе биди атмосферата во клубот на ниво и после овакви победи нема да се замараат за некој си што нема ни грам мозок во главата туку ќе си ја слават победата .
 
Член од
9 ноември 2009
Мислења
326
Поени од реакции
56
Читам и се чудам на некои самонаречени навивачи на Интер. Како може да ги критикуваат навивачите на Интер за свирењето на Балотели. Па тоа беше најмала казна за него за она што го направи во последно време. Зашто да не го пцујат (исвиркуваат). Затоа што облече дрес на Милан, затоа што кажуваше што ќе му текне за Интер, затоа што пред најважните мечеви ја нарушуваше клупската дисцлиплина. Епа критикувачи за свиркањето на Балотели мора да сватите дека навивачите се тие што го прават тимот, навивачите се тие што те прават играч (те бодрат кога е најтешко), но затоа и навивачите се тие кој можат да те уништат како играч. Не може еден клошар кој да не беше Интер кој знае кај ќе беше сега, да си игра курташак со 50000 навивачи на стадион и со уште милиони од пред телевизорите. Еднаш може човек грешка да направи и да му простиш, но овој 100 пати згреши. Јас го подржувам свиркањето на Балотели и неговото уништување. Тој прв ја почна војната и сега ја добива војната што ја бараше од навивачите. Мислам дека и Мурињо згреши што му опрости и го вклучи во тимот. Требаше да ги слуша навивачите.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Pandev – 6.5: The former Lazio star gave Alves a difficult evening, constantly harassing him, and refusing to allow him to settle. His driving runs on the left always gave his midfielders an out-ball, but was replaced just-after the interval by Dejan Stankovic.
незнам дали овај го гледал цел натпревар, пандевињо заслужи 7-7.5 најмалку
Очигледно Стручњаците од Срање.ком се бивши голфери.

Забележете дека на која и да е утакмица Гоче секогаш е за минимум 1 помалку оценет!:toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.218
Барса не памтам коа има изгубено 2 разлика:toe:,Интер се луди жими се свака час:vozbud:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Секоја чест момци :smir:

Многу ми е мило за вас, искрено.

Продолжете така, газете се пред себе.



Спортски поздрав
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.555
Балотели одамна не е фудбалер на интер за мене!
 
A

amco2009

Гостин
Kako ke se cuvstvuvas cel stadion da te pcue i dofrluva a ne dade povod
Ima nezgoden karakter no zosto go provociraat koga timot pobeduva ???

Mozebi ima nesto drugo sto ne znaeme pa publikata da ima pricina
da mu sviri na Baloteli.

Ova ne treba da vlijae na timot.
Sto drugo na teren ne pokazja zelba za igra i natprevar za razlika od drugit koi ginea na tereb Baloteli se setase ko Maneken
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.056
Читам и се чудам на некои самонаречени навивачи на Интер. Како може да ги критикуваат навивачите на Интер за свирењето на Балотели. Па тоа беше најмала казна за него за она што го направи во последно време. Зашто да не го пцујат (исвиркуваат). Затоа што облече дрес на Милан, затоа што кажуваше што ќе му текне за Интер, затоа што пред најважните мечеви ја нарушуваше клупската дисцлиплина. Епа критикувачи за свиркањето на Балотели мора да сватите дека навивачите се тие што го прават тимот, навивачите се тие што те прават играч (те бодрат кога е најтешко), но затоа и навивачите се тие кој можат да те уништат како играч. Не може еден клошар кој да не беше Интер кој знае кај ќе беше сега, да си игра курташак со 50000 навивачи на стадион и со уште милиони од пред телевизорите. Еднаш може човек грешка да направи и да му простиш, но овој 100 пати згреши. Јас го подржувам свиркањето на Балотели и неговото уништување. Тој прв ја почна војната и сега ја добива војната што ја бараше од навивачите. Мислам дека и Мурињо згреши што му опрости и го вклучи во тимот. Требаше да ги слуша навивачите.
Одговорот е многу јасен, делуваат деструктивно врз целиот тим ! Капираш ? Тимот е во полуфинале од ЛШ оние провоцираат сопствен играч, со тоа му делуваат на психа и се знае дека под дифолт следи лоша игра од која трпи ТИМОТ.

Ко 12ти играч, фановите на Меаца вечерва изиграа многу лошо иако беа перфектни до оние свирежи за Балотели, а и Балотели, како играч на Интер на крајот изреагира бедно и тоа е тоа.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Жал ми е за балотели очигледно голем талент ќе испуштиме но јбг нема мозок детето и не е како другите....го фрли дресот на интер што за нас фановите на овој тим значи светост..страмота..Ибра како Ибра ми беше најомилен играч и сеуште кога постигнувам голови кога играм фудбал како него ги прославувам со рацете раширени(јбг ми остана во мене) и сеуште ми е донекаде жал што не е во оваа екипа.(иако покажа тотално непочитување)..како што кажа Серпико оваа е наша вечер и да се радуваме ништо друго не е важно
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Syn, не го брани Балотели ги помина сите граници момчево, сите.
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
773
Поени од реакции
306
Ибра :

Shots 0; Shots on target 0; Goals 0;

Многу јак напаѓач, да не се расправаме.

Истиов пост ми го избришаја од фан клуб Барселона.WTF
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Пујол не игра на следен меч а Лусио ни Самуел ни Маикон ни Занети не добија жолт картон ....

СЕГА ИЛИ НИКОГАШ !!!!!!

Деки ке паузира , таман ако се иде у финале - да игра !!


Колку претрча МОТА ? Занети и Камби ? ж


ФАЛА МАДРИД ШТО НИ ГО ДАДОВТЕ СНАЈДЕР !!!
Задоволството е обострано...баш ми е мило што ви е од корист:vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom