Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Слушајте го педеров од коментатор бе!!!!

У 75та минута се јавив у Канал 5, со намера да испичкарам се живо и диво за мочлево што го ставиле да коментира, и на мое изненадување...

Типот што ми крена ЦЕЛОСНО ме разбираше, вика знам, знам... грешка голема му е... Срамота...

Апла не очекував такво нешто...

Како и да е...

GRANDE INTER!!!!!!!

Многу причини за да се гордееме со тимот!
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Затоа си гледам на НОВА ни еднаш не кажа грешка одлука.Сите одлуки правилни.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Пх, што знаат овие од НОВА... нашите се најбољи и најстручни, нема шанси да се грешка.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Секоја чест. За мене сте изненадување на сезоната без конкуренција. Според досега прикажаното, цела сезона не само овој натпревар, повеќе од заслуживте финале.
 

Стефус-Рефус

Jesus Loves Macedonia
Член од
30 август 2009
Мислења
3.452
Поени од реакции
1.209
Tooooo Интер Шампионе.....:oeoeoe:
1.95 му даваат шанси за тепа у ЛШ
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Ајде ајде огромни честитки! Кај е сега полубожеството...марсовецот...:vozbud::vozbud:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Честитки дечки,многу се радувам на поразот на Барса.Така е тоа кога ги кренаа во облаци,само мотивирано,борбено се игра против нив.Се виде како изиграа,сите за 5-ка.Почнаа да паѓаат на теренот од умор.Балотели само се расправа со навивачите.Ах бе Пандев појак си и од Балотели и од Станковиќ,штета што немаш кондиција.Занети 10 г постар и трча како коњ.Уште еднаш браво за Жозе Мурињо.:wink:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ретееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее, падна Барсааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа, незнам, незнам во делириум сум, браво момци, браво Мур, ФОРЦА ИНТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
Не само Меси, не го видов ни Ибра јас, предавникот на Интер.. еее, да си останеше у Интер....
Честитки за победата

Следен тип:

Барса - Интер 1:0 конечен резултат
Стааш у кладилница 1000че и пуна капа до следниот Велигден.. чао пријатно :helou:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.542
Поени од реакции
14.674
на филе фацата му е прајслес:pos2::pos2:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Секоја чест, алал да ви е. Само поминете ги, мерак на срцево ке ми го исполнат.
Коментаторов не беше многу за нив, ајде. Пенал над Алвес -_-...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Дали е ова могучеееееееееее,лудницаааааааа поразена е Барсааааа:vozbud:
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
На коментаторот да му Е... се живо и диво, педер! ццц. Но како и да е нека ни е честито победата, едноставно фантастично изграа момците... добар резултат за реваншот... како ште рече Мурињо го знам лекот за Барса:)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
У гз да му сврши САли Мунтари на смрдежов од коментатор ....АПЛА Пристрасен педер .....

Пенали,офсајди,фаули,месиња,ибри .... У ГЗ Да му влезе црнечки , се му ебам !!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom