Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Дечки баталете Милан - Киево вечер,,,ме заболе величе за таа утакмица .Не сме ние како Миланезине и Јувенташине па да се надеваме на кикс за да се качиме погоре на табела ,ние веке подолго време го имаме првото место и верувам дека ке остане така до крај.

Туку дај малце посериозно за во Вторник ,,за да се огранизира како што треба а не да има вишок или пак обратно. и земете си една камера да се овековечи моментот :) ваљда ке бидеме насмеани дека ке ги поминеме Челзи :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.663
Поени од реакции
6.021
Дечки баталете Милан - Киево вечер,,,ме заболе величе за таа утакмица .Не сме ние како Миланезине и Јувенташине па да се надеваме на кикс за да се качиме погоре на табела ,ние веке подолго време го имаме првото место и верувам дека ке остане така до крај.

Туку дај малце посериозно за во Вторник ,,за да се огранизира како што треба а не да има вишок или пак обратно. и земете си една камера да се овековечи моментот :) ваљда ке бидеме насмеани дека ке ги поминеме Челзи :)
А кај ке се чекаме? Сигурно незнаат сите каде е тоа место:toe:минатиот пат се чекавме на плоштад али сеа таму се е заградено:toe:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
А кај ке се чекаме? Сигурно незнаат сите каде е тоа место:toe:минатиот пат се чекавме на плоштад али сеа таму се е заградено:toe:
Најмал проблем е тоа. Може во 20:15 тачно, пред лизгалиштето на плоштад и одма да се иде накај Ајриш.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Јас неможам оваа утакмица да дојдам, али за четвртфинале доаѓам сигурно:smir:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.663
Поени од реакции
6.021
Најмал проблем е тоа. Може во 20:15 тачно, пред лизгалиштето на плоштад и одма да се иде накај Ајриш.
Ама пред лизгалиште е опасно,може некој ке не нападне со камења зш сме фанови на Интер:pos2:( се шалам) Иначе syn ти коа идеш таму за да закажеш до сеа колку сме?
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
Најмал проблем е тоа. Може во 20:15 тачно, пред лизгалиштето на плоштад и одма да се иде накај Ајриш.

Mozda ke se vidime oti i jas so moite 8-10 drugari , planirame u Anja da go gledame natprevarot ja utre rano ke idam da zboruvam so sefot na Anja, pa ako bide da go gledame natprevarot tamu plus edna pricina da slavime zaedno.

kire inter;3395417[B напиша:
]Ама пред лизгалиште е опасно,може некој ке не нападне со камења зш сме фанови на Интер:pos2:( се шалам) Иначе syn ти коа идеш таму за да закажеш до сеа колку сме[/b]?

Daj ne preteruvaj .

P.S. Sudija ke bide Volfgang Stark , nemame dobri rezultati so ovoj sudija .
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Не знам кај ми е дресов , ке се отрујам ако не го најдам до вторник ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА:jaj::jaj::jaj::jaj::jaj:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.663
Поени од реакции
6.021
Не знам кај ми е дресов , ке се отрујам ако не го најдам до вторник ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА:jaj::jaj::jaj::jaj::jaj:
Па имаш време уште 2 дена иди купи си од ГТЦ ако не го најдеш:toe:
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
Не знам кај ми е дресов , ке се отрујам ако не го најдам до вторник ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА:jaj::jaj::jaj::jaj::jaj:
Mene samo sto mi stigna od Sneijder i plus beliot dukser .
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Соопштение :)

Договорено е за 20 луѓе во Ајриш паб од осум саатот, значи да иаме време и да пиеме нешто, и да каснете ако сте за пилешки прсти и остало, и после на раат да го гледаме натпреварот.
Значи повторувам, во 20:00 треба да се цртаме во Ајриш, што значи во 19:30 да се ставиме сите на плоштад, кај лизгалиштето, во оној простор помеѓу истото и B2.

Од форумов како што видов се на се сме 16-17, може некој ке дојде може не, нема да прават проблем за -1,2,3.

Еве ги оние кои го потврдија присуството, Ја, Кире_Интер и Снајдер ( плус нивни другар ), Ико и ваљда неговиот никаков другар ( кој и да е типот ), Ф.А., Деко, АЦАБ ( и другарот негов ), Грејт, @ki ( + другар ), Rossi 46, Engin, другар му Тошка и Чекич и плус уште еден член од нашиот форум.

18 души се на се.

Бива ли вака момци ?
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Боље е да се чекаме пред Миднајт, и онака Ајриш е до него и одма влагаме. Вака многу ќе се влечеме од лизгалиште па до ваму.

Што викате?
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не знам кај ми е дресов , ке се отрујам ако не го најдам до вторник ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА:jaj::jaj::jaj::jaj::jaj:
Шалче имаш бе лепи ??:)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.663
Поени од реакции
6.021
Соопштение :)

Договорено е за 20 луѓе во Ајриш паб од осум саатот, значи да иаме време и да пиеме нешто, и да каснете ако сте за пилешки прсти и остало, и после на раат да го гледаме натпреварот.
Значи повторувам, во 20:00 треба да се цртаме во Ајриш, што значи во 19:30 да се ставиме сите на плоштад, кај лизгалиштето, во оној простор помеѓу истото и B2.

Од форумов како што видов се на се сме 16-17, може некој ке дојде може не, нема да прават проблем за -1,2,3.

Еве ги оние кои го потврдија присуството, Ја, Кире_Интер и Снајдер ( плус нивни другар ), Ико и ваљда неговиот никаков другар ( кој и да е типот ), Ф.А., Деко, АЦАБ ( и другарот негов ), Грејт, @ki ( + другар ), Rossi 46, Engin, другар му Тошка и Чекич и плус уште еден член од нашиот форум.

18 души се на се.

Бива ли вака момци ?
Браво бе syn ти да не си ништо не праиме:wink:,све е ок али али најбитно е Интер да оди понатаму:toe:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Боље е да се чекаме пред Миднајт, и онака Ајриш е до него и одма влагаме. Вака многу ќе се влечеме од лизгалиште па до ваму.

Што викате?
Без кортео не се може бе :pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Боље е да се чекаме пред Миднајт, и онака Ајриш е до него и одма влагаме. Вака многу ќе се влечеме од лизгалиште па до ваму.

Што викате?
Абе некои да не незнаат кај е Миднајт или Ајриш ( има и такви јебига ), вака стандард рута ко минатиот пат, ене кај е маме му еам. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom