Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
За Ајриш сме следниве, Ја, Кире_Интер, Снајдер, Ико и ваљда неговиот никаков другар ( кој и да е типот ), Ф.А., Деко, АЦАБ ( и другарот негов ), Грејт, @ki, Rossi 46, Engin, другар му Тошка и Чекич.
Мали_Капитано откажа, али му дое замена од интерашкиов форум што го имаме, собрани сме 16 луѓе, ја накај 5-6 денес ке одам до Ајриш и ке договарам така да до тогаш може да се убаци уште некој, или, еден од од овие да откаже.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Такво нешто може да се случи, само ако после 30 минути губиме со 2-0, тогаш можеби ќе видеме малку поофанзивен Интер.

Тоа ни на сон нема да се случи.....ке видиш дека Интер може да игра офанзивно.:smir:
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Коларов ќе ви кидне :vozbud::vozbud: Реал е сериозно заинтересиран за неговите услуги
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/03/14/1832229/real-madrid-step-up-chase-for-lazio-defender-aleksandar
Многу јак извор имаш трач.ком :tapp::tapp: А уште колку пати сакаш да изјави Коларов дека сака да игра за Интер ? :tv:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.767
Има и на Интер Њуз од сабајле дека Реал се заинтересирал за Коларов, ма да тие сега ќе отворат многу муабети за можни трансфери за да ја дефокусираат јавноста од елиминацијата од ЛШ.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Има и на Интер Њуз од сабајле дека Реал се заинтересирал за Коларов, ма да тие сега ќе отворат многу муабети за можни трансфери за да ја дефокусираат јавноста од елиминацијата од ЛШ.
на трансферот на коларов во интер влијаат - мурињо,михајлович,пандев и станкович од друга страна кај реал нема кој да лобира така јако така да ако попушти лотито интер е во пол позиција само треба чичко морати да го одврзи ќесето.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
За Ајриш сме следниве, Ја, Кире_Интер, Снајдер, Ико и ваљда неговиот никаков другар ( кој и да е типот ), Ф.А., Деко, АЦАБ ( и другарот негов ), Грејт, @ki, Rossi 46, Engin, другар му Тошка и Чекич.
Мали_Капитано откажа, али му дое замена од интерашкиов форум што го имаме, собрани сме 16 луѓе, ја накај 5-6 денес ке одам до Ајриш и ке договарам така да до тогаш може да се убаци уште некој, или, еден од од овие да откаже.
Со мене, и со Кире-Интер, ке има едно другарче излеа али е фан за Челзи:):)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Со мене, и со Кире-Интер, ке има едно другарче излеа али е фан за Челзи:):)
тешко него! ако тепаме ќе го ладите, ако изгубиме, ќе проба да се лади па модар ќе си оди :pos2:
иначе, фотки да напрајте обавезно ! :)
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
За Ајриш сме следниве, Ја, Кире_Интер, Снајдер, Ико и ваљда неговиот никаков другар ( кој и да е типот ), Ф.А., Деко, АЦАБ ( и другарот негов ), Грејт, @ki, Rossi 46, Engin, другар му Тошка и Чекич.
Мали_Капитано откажа, али му дое замена од интерашкиов форум што го имаме, собрани сме 16 луѓе, ја накај 5-6 денес ке одам до Ајриш и ке договарам така да до тогаш може да се убаци уште некој, или, еден од од овие да откаже.
не е сигурно али може да се убацам со Енџин и со братучет ми Тоше ко џокер у покер...
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.847
Поени од реакции
16.007
Пишите нов фан на Интер :pipi:

Се надевам со Челзи дека конечно ќе ни тргни, па редно е 1/8 финале да се помини, сега е шансата, али и господ нека ни е на помош:pos2:
 
С

Спенсер

Гостин
Како што изјавил и самиот Мурињо ''Никогаш не губам на Стен'фор Бриџ'' тоа и очекувам... глава давам дека ИНТЕР ќе го помине Челзи...:vozbud:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Со мене, и со Кире-Интер, ке има едно другарче излеа али е фан за Челзи:):)
не е сигурно али може да се убацам со Енџин и со братучет ми Тоше ко џокер у покер...
Пишете дали е 100% зашто за 2 саата ке одам да договарам, само сигурни ке пријавам.
 
M

mercenary

Гостин
Таман помислив температурите во Торино растат,доаѓа пролет,ете ти снегови.
Што е со времево,бе браааат?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom