Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
Суљо да ебам мајка ти во мрсната пичка за време менструација, па со крвавиот кур да цртам пејзажи по големиот газ на жена ти!!!:цензура::цензура::цензура:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
мунтари ѕвер
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Значи мунтари е најголема дупка во интер кој деген е само...

Ах бе ве имав х - 2 таман се израдував дека ке фатам само вас ве чекав.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Епа кога не го пуштаат Пандев од почеток:toe:така им треба:smir:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.870
Поени од реакции
23.207
Подобро беше дур беше суспендиран :pos:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
МУНТАРИ ? Нека ми јадат стапов, од наредна утакмица кога ќе влезе во игра јас не го гледам Интер, па нека иде у курац и Барези и Мур ако треба. Ебате среќата...
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Суљо е најголемиот малер што сум го глеал на тв некад...
Ама оваа година судииве ќе ви ебат матер...решени се да ве бутнат,веќе очигледно станува ..хаха,ако ако не е лошо малце за промена на врвот а? :tv:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Суљо е најголемиот малер што сум го глеал на тв некад...
Ама оваа година судииве ќе ви ебат матер...решени се да ве бутнат,веќе очигледно станува ..хаха,ако ако не е лошо малце за промена на врвот а? :tv:
Абе ако имаш нешто паметно да кажеш, кажи, немој на сета нервоза да го труеш фан клубов. Промена на врвот, цигани ко Милан први на табела, абе ај таму...
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Абе ако имаш нешто паметно да кажеш, кажи, немој на сета нервоза да го труеш фан клубов. Промена на врвот, цигани ко Милан први на табела, абе ај таму...
Воу Воу...Тејк ит изи бој...
Не реков ништо лошо,и ние сме биле нервозни,ќе помине и тоа...поздрав друже ! :smir:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Во очајна форма влегува Интер, против Челзи незнам како ќе се спротистави, ќе треба многу голема среќа:toe:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Значи само екстремно глуп играч може да заработи два жолти во 1минута.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Изгубени се два многу важни бода, оваа ме потсетува на сезоната
2001/02 година гога ја изгубивме титулата во последното коло.
Интер од последните 5 кола забележа само една победа. Бодовната предност пред Милан се стопи и останаа само -4. Вчера против Рома Милан покажа многу офанзивна игра, но за наша среќа, топката невлезе во голот на Рома, ако тоа се случеше денеска ќе беше само -2.
Мурињо знае да постави само една тактика и ништо повеќе. Многу добар шоумен и своите слабости во знаењето на фудбалската стручност ја покрива со дисциплината и мотивираноста која може да ја постигне од екипите во кој бил тренер. Креативност во играта чиста нула.
Катастрофални трансвери, а Кварезма и не е толку лош колку што го прогласивме. Денеска само кај него забележав желба за игра и како и секогаш Лусио.
Да бидеме искрајни, Милан моментално е во подобра форма.
Запалено е црвеното светло, а Мурињо треба да најде начин како да ја зачува предноста до крајот на првенството. Остануваат уште цели 11 кола, а имаме уште многу тешки натпревари. Само чудо може да биде , ако на крајот ја освоиме титулата.
Јас знам зашто, но и ти треба да се освестиш на каде не движи Жозе Мурињо. Катастофа од тренер.
Кој сака нека дојде, ама овој кој сака нека го зема.
Многу би бил подобар за ТВ водител на некоје неделно спортслко попладне.
П.С Во потполно право беше колегата CHOMBE-MAN UTD, дека Жозе Мурињо благе везе нема од фудбал ( само добар психолог ).
Потполно на место ти е постот, на карај од сезонава ќе бидеме живи срамови.
IOsonoINTERISTA, од сега можам да се кладам сотебе дека на крај од сезоната нема да ја имаме ни титулата во Серија А, а камоли ЛШ.
Јас за оваа сезона очекував само пета титула по ред во Серија А, но изгледа тоа ќе ми остане пуста желба.
Големо браво за Синиша Михајловиќ !
ВАка беа моите согледување после натпреварот со Џенова.
Уште едно браво за Катанија и Синиша Михајловиќ.

Жозе Мурињо, твоите среќни моменти завршија...дојдоа на виделина неговите непознавања на фудбалската игра...прочитан и од Синиша Михајловиќ......
Петата титулата по ред во серија А останува само сон.
Ајде сега, кој е тој што и понатаму би застанал зад еден копук од тренер Мурињо....
Браво за Чомбе кој долго ме убедуваше дека Жозе Мурињо благе везе нема од фудбал.
Поздрав до сите фанови на Интер....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom