Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Само во АС-Спорт даваат уплата со железни пари а?:pos2:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.923
Гледам Болоња - Наполи и многу ми се допаѓа идејата да го земеме Вивиано. Имаше една вест на Интер Њуз дека Кастелаци доаѓа само за да биде дел од трампата: Кастелаци во Болоња, Вивиано во Интер.

Имаше неколку одлични одбрани до сега.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Одамна приметив и никако да ве прашам... гледам Сампдорија-Лацио и го забележав тој амблем напред на дресот како знамето на Англија што е, а го има и на дресовите на Интер? Па да прашам што знак е тоа, што има значење? :helou:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.923
Тоа на Интер е стар грб на градот. Веројатно и кај Сампдорија е нешто слично во прашање.
 

izrael

Победник
Член од
12 октомври 2009
Мислења
154
Поени од реакции
2
Според Inter news составите за вечер:

INTER (4-2-1-3): Julio Cesar, Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Stankovic, Muntari; Balotelli Sneijder, Eto'o, Milito. Coach Baresi (Mourinho suspended)


GENOA (3-4-3): Amelia; Papasthatopoulos, Bocchetti, Moretti, Rossi, Milanetto, Zapater, Criscito; Palacio Suazo, Sculli. Coach: Gasperini

А се вели дека е можно Лусио да одмара а на негово место да настапи Кордоба, во што Јас не верувам:toe:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
ццц се кладев дека Интер ке го тепа Челзи =) И цела недела треба да носам дрес од Милан ако не го тепа ,а Милан го тепа Манчестер по грешка :)
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Вечер ако игра Интер за кладилници стварно ќе ме разочара имате шанса да си ја решите работата(не дека не е решена:pos2:)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Вечер ако игра Интер за кладилници стварно ќе ме разочара имате шанса да си ја решите работата(не дека не е решена:pos2:)
Какви кладилници бе ние мора да тепаме:toe:,вчера сите изгореа на барса,порто,баерн м,базел денес нема потреба од плашење:toe:
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Какви кладилници бе ние мора да тепаме:toe:,вчера сите изгореа на барса,порто,баерн м,базел денес нема потреба од плашење:toe:
Навивам за вас секако Милито вечер дава гол:helou:
 
B

boki10messi

Гостин
Иди земи си ги парите, нема што да се чека:smir: вечер очекувам победа. И очекувам погодок на Ето зошто редно е и он да проработи.
Абе, не се заебавајте. Вака кога на нероден Шестко му кроите капа, обично ништо не бидува.. знам од лични искуство
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Нема мур да киксне али ќе има над 3 гола на утакмицава:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom