Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Абе Син педер еден :) таман сликав весникот и си ме претркал :) Статијата е топ само треба да се собереме кога играме против Челзи и мама да ме чита во весник :pos:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Кој нема да купи Нова Македонија денес, многу ќе пропушти :)
купено, 3 примерока :)
поздрав до сите интераши кои не се штедат пишувајќи текстови и правење позадини.
не запираме тука, продолжуваме со заедничко навивање продолжуваме да објавуваме на веб сајтот и од денеска се читаме на новиот форум :)
Forza Inter.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Ке ги каниме ривалите на Интер Форумот? :) па мора да падне и таму некоја јака дискусија ;)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Ѓоко мислам дека зема накај 10 примерока, за да ги прати и до Хрватска, кај Inter Club Fedeli . :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Пеер знам. Ама ме иритира тврдењево на неукион Кире како фановите на Интер се нај нај.
Кога ке видам вакво бодрење на тим како шо е на пример Јуве во моментов, очајни на табела, очајни на терен и такво скандирање, такво собирање по кафани. Е тогаш ке кажам алал нека им е на фановиве.
Лесно е да навиваш за шампионот.
Се собиравме уште во времето на Роналдо, после и на Виери/Мартинс, во Спорт Кафе во Скопје (подоцна кладилница Вил Хил, кај споменикот од Мајка Тереза.) Местото додека не беше кладилница вриеше од народ, за натпреварите Интер - Милан имаше фанови на двете екипи и бодрење како на стадион. Во тој период бев во Скопје и редовно кисневме таму. Штета пак ќе речам, што местото го претворија во кладилница. Изгуби душа, почнаа да доаѓаат сосема нови луѓе, да уплаќаат ливче и да си бегаат...

Инаку не викам дека Интер фановите биле нај-нај, се собиравме онака друштва, сите фанови беа исто, имаше навивање...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
6.074
Пеер знам. Ама ме иритира тврдењево на неукион Кире како фановите на Интер се нај нај.
Кога ке видам вакво бодрење на тим како шо е на пример Јуве во моментов, очајни на табела, очајни на терен и такво скандирање, такво собирање по кафани. Е тогаш ке кажам алал нека им е на фановиве.
Лесно е да навиваш за шампионот.
Ете глеаш каков фан си ти како прво мене ме вреѓаш а како второ место да честиташ за нашиот официјален сајт кој денес го имаше во весник ти тука кажуваш дали сме биле нај нај.Ја реков дека ние сме едистевени ова што го направивме а ти можеш да љубомориш колку сакаш:toe:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Честитки за работата момци, со среќа нека ви е. :smir:
Па и вие да си отворите и да си ги мериме после :pos:

и фала во име на сите Интераши :) ретко некој ривал да честита вакво нешто обично љубоморат :)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
А бе не сака да ме најави со старото корисничко име и лозинка кои ги корстев за чат, коментари на статии.....треба ново?
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom