Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Marso напиша:
MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!MUTHER F*CKER!


ОВА СТВАРНО БОЛИ!! АУУ КОЛКУ БОЛИ!!! СРАМЕН ПОРАЗ ЗА ИНТЕР!!:kesa:
Брат бе.. смири живци. Еве, додека го пишувам овој пост, мене ме зезаат за поразот, ама знам дека имаме уште една утакмица. На таа утакмица ќе им *б*ме се`... што се грижиш.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Јавна распродажба:
Кој сака месечар - Толдо
Кој сака „стратег“ - Манчини

Цена: 2 гајби пиво!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Димитар напиша:



:pos: Првата слика... Супермен!
Ме-сечина , ме-сечина јој јој , јој јој , сунце сија сунце сија јој јој
 
П

Паспарту

Гостин
Димитар напиша:
Јавна распродажба:
Кој сака месечар - Толдо
Кој сака „стратег“ - Манчини

Цена: 2 гајби пиво!
hahahahahaha bogami vo makedonija ima treneri sto se 10 pati podobri od mancini
 
А

Адриано

Гостин
dobra e izgubija 6-2 i necinat ajde gotoo....koa igraa superkup na poluvreme gubea 3-0 na krajot bese 3-4 za Inter ima use 1 vozvratna Roma ke odi na gosti a vidovme kolku e jaka roma na gosti posebno kolku bese jaka na Old Trafford Forza NErazzuri
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
TonInter напиша:
Брат бе.. смири живци. Еве, додека го пишувам овој пост, мене ме зезаат за поразот, ама знам дека имаме уште една утакмица. На таа утакмица ќе им *б*ме се`... што се грижиш.
Брат и јас секогаш се надевам на најдоброто, јас сум оптимист и морам да се надевам дека Интер на другата утакмица ќе и брцне на Рома 4 гола, само не знам што е ситуацијава со Толдо (не ги гледав головите) да не направил некоја глупост? За секој случај Манчини ќе го стави на реваншот да брани JULIO IGLESIAS!!


!!!ГЛАВАТА ГОРЕ, И ДА ИЗГУБИМЕ ПОСТИГНАВМЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО МОЖЕШЕ НЕКОЈ ДА ЗАМИСЛИ!!!

!!!FORZA INTER!!!FORZA RAGAZZI!!!
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
И конечно ви го претставувам човекот со загубен рефлекс!!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=uswKA4XcRek[/media]
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
^
Дури јас би бранел подобо.:tapp:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Дури и Водка боље би одбранил :pos:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
И неколкуте одбрани кои ги имаше не беа рефлексни... искуството го направи своето... но ГАРАНТИРАМ дека Цезар ќе одбранеше барем 3-4 од овие... ГАРАНТИРАМ!!!!
прв, трет, петти и шести... (мислам беа овие) ДОКАЗ НА изгубени рефлекси!

и ОМГ.... изгавава на Морати
ROME - (ANSA) Inter president Massimo Moratti is not worried by the heavy defeat to Roma in the first leg of the Tim Cup final. He said: "We can't be happy about losing like this. Perhaps they were more motivated. Highs and lows? No. I think this is the only low point we have had all year. We have to show belief in the return leg, it's not easy but miracles can happen in football."
уште нешто морам :) :) :)
Оценката на Толдо за натпреварот: 3.8 на скала од 1 до 10
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Абе ништо не е срамота.. Се случува на секој. Не им беше денот играа слабо.. Рома имаше одлична игра.. друго, Манчини треба да си оди ОДМА! Никој тренер не смее да си дозволи такоф пад на игра, без разлика дали лигата е веќе освоена или не.. Во последните кола Интер не се препознава.. игра бледо и неверојатно слабо! И Толдо.. главен виновник за убедливиот пораз.. катастрофа беше. Но сепак заслужена победа на Рома.
 
П

Паспарту

Гостин
meazza напиша:
Абе ништо не е срамота.. Се случува на секој. Не им беше денот играа слабо.. Рома имаше одлична игра.. друго, Манчини треба да си оди ОДМА! Никој тренер не смее да си дозволи такоф пад на игра, без разлика дали лигата е веќе освоена или не.. Во последните кола Интер не се препознава.. игра бледо и неверојатно слабо! И Толдо.. главен виновник за убедливиот пораз.. катастрофа беше. Но сепак заслужена победа на Рома.
ne samo trenerot tuku treba pola inter da si ide
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
голем к*р што загубивме....
ние го собравме медот е сеа рома ....знајте
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.740
Поени од реакции
9.729
Ја не видов добро или како да немаше голман Интер на натпреваров?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom