Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Морам реален да бидам ама Интер изигра килаво!Фали креативец кој ќе отвори простор и ќе измрда све,а богами и да повлече!Ништо не е готово ама Олд Трафорд е тежок терен.
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
1000 страна , за убо нека е , сепак требаше оваа 1000 страна да ја славиме со победа.

Имаме шанси сеуште:smir:

Форца Интер , со тебе во добро и во зло !!!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
АБЕ КАКО ПРВО СУДИЈАТА НЕ ЗАЕБА ОД ПРВИН,СО ТОЈ РОНАЛДО.А КРЕАТИВЕЦ ШТО ТРЕБА ТРЕБА ПОД СЕКОЈА ЦЕНА.НЕ МОЖЕ ВАКА НА СЕКОЈА УТАКМИЦА.
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
@Umbra ако мурињо направеше тактички план пообработен сега ке си честитавме победа!
Познавајќи го стилот на работа на Мурињо, можеш да бидеш сигурен дека ќе си поправи некои грешки на наредниот натпревар.

Прво да видиме дали ќе се пласираме или не, и под кои околности, па потоа ќе фалиме или "плукаме". Тоа ми беше целта.
 

kamiSKaZI

Io Sono Interista
Член од
31 јануари 2007
Мислења
543
Поени од реакции
34
Нормално :smir: Честитки за иљадитата страна и Интер не го кажал последниот збор, верувајте :wink:
PS. Јас 3 години уназад зборам дека Цезар е лудак ама кој ме слуша, ненормален е што се фака, не само вечерва...
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Многуууу лошшшоооо :nerv:

:cuc::cuc::cuc:


Мунтари :nerv::zid::uvo: (90% грешки во додавање)

Прво полувреме бевме катастрофа...никаква игра, никаква шанса за гол...СЕ НИКАКВО!!! Второто колку толку се вративме од мртвите и направивме 2 шанси мислам дека беа.
Ако играме вака во Манчестер...црно ни се пишит!!! :nesum:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
нема грешка сега судијата е крив..манчестер беше подобар призај..интер беше домаќин во прво полувреме не знаеше како да ја изнесе топката од своја половина
 
G

Gray Foxx

Гостин
Нормално :smir: Честитки за иљадитата страна и Интер не го кажал последниот збор, верувајте :wink:
Истиот ти кажуваше дека Мунтари ке го изеде педерчето Роналдо и Ферги ке си оди со 3 парчиња дома, ама видовме што се случи.
Мунтари :pos2:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
АЈДЕ АЈДЕ ДА ВЕРУВАМЕ ВО ИНТЕР НАШ И ВО МУРИЊО.ЌЕ ГИ ПОМИНЕМЕ И ОВИЕ,МУРИЊО УШТЕ НЕ КАЖАЛ ТОА ШТО ИМА.ИМА УШТЕ 90 МИНУТИ ЗА ИГРА---ГЛАВИТЕ ГОРЕ ЗА НАШИОТ ИНТЕР,НЕ ГУБЕТЕ НАДЕЖ:salut:
 

апец

Јувентус фан
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.083
Поени од реакции
60
Сега Интер има поголеми шанси да оди понатака. Сигурен сум дека ке даде гол на гости. И мурињо ја знае предноста која ке му ја донесе голот на гости така да во реваншот сигурно ке игра по отворено.
 

rider

Интераш
Член од
21 мај 2008
Мислења
158
Поени од реакции
3
нема грешка сега судијата е крив..манчестер беше подобар призај..интер беше домаќин во прво полувреме не знаеше како да ја изнесе топката од своја половина
Кој рече бе дека е крив судијата? ама направи најмалку 4 грешки катастрофални кој беа во корист на манчестер
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
нема грешка сега судијата е крив..манчестер беше подобар призај..интер беше домаќин во прво полувреме не знаеше како да ја изнесе топката од своја половина
Абе глеај страна две поназад ке видеш што кажуваме , не дојди и пишиси :tapp:

Истиот ти кажуваше дека Мунтари ке го изеде педерчето Роналдо и Ферги ке си оди со 3 парчиња дома, ама видовме што се случи.
Мунтари :pos2:
Мунтари не го застана , ама Сантон го реши на неколку наврати :smir:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.253
Поени од реакции
41.671
Темава оди под клуч, новата овде .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom