Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.704
Поени од реакции
43.809
А ти шо мислиш регуларен беше ?

Де бе , не мора да се постира на очигледни ситуации , офсајд чист ко суза али далеку од поклон ситуација .
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Вториот беше последица на првиот. Инаку таму нема муабет за офсајт.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.704
Поени од реакции
43.809
Abe ovoj pele vi e najgolemo drvo !zimi imeto so go prai igrac ama pojma nema!

Не би рекол , проблемот е што иаме незаменлив играч на негова позиција така да незнам што очекуваш од двајца дефанзивци у среден ред у ист тим .
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Полемиката дали беше офсајд или не брзо се заборава,резултатот е тоа што се памти Катаниа-Интер 0 : 2
Честита да ни е победата
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Рутинирана победа. Првиот беше од офсајд ама јбг не сум јас крив што не свирнаа судиите.:)
 
Член од
28 ноември 2007
Мислења
198
Поени од реакции
0
Море Јувентус, и такви слични срања... Можете да си ги носите анти-Интер коментари кај Јувентус(како шо рече TonInter)
А иначе за офсајд беше... ама пак не сме ние криви шо не свирнаја судиине :)
Ајде поздрав до сите фанови на Интер, а Бувентус, и ПКМ, па и Рома можит само да сонувет за следната сезона титула во Сериа А... Ама да сонувет... хехе

FORZA INTER !!!
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
A be neka si laat more,so se nervirate,sekako samo toa ke mu ostani....neka si se tesat,demek "nie jaki sme ama deka na inter mu popusta sudiite zato ne sme prvi"...mene da vi kazam smesni mi se i interesni....se potsetuvam mene kako mi bese do pred 3-4 godini...
Inace neka ni e cestita pobedava,i neka si uci od greskite Mancini da ne gi povtoruva so Liverpool oti tie ne se Catania..Forza Interrrrrrrrrrr!!!!!!!
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Најпрвин ај нека ни е честита победава...
И сите фанови од Јуве и Милан едноставно можат да си пукнат од мака...
Ајдеееее конечно проработе и Суазо...редно беше и тој гол да дајт :aplauz:

Досега има 5 гола во Сериа А...ако грешам поправете ме :smir:
 
А

Адриано

Гостин
Утрово починал татко му на техничкиот директор Фаусто Салсано.
бог да го прости.
И вест на денот Адриано Сакал да Стане Зидан-не по играта туку по мавањето со глава.Адриано на Утакмицата за Сао Паоло со глава го здрвуе противничкиот играч и добива црвен картон по што може да добие 18 месечен бан од УЕФА па така ако го лапне слободно нека се пријави технолошки вишок!
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Утрово починал татко му на техничкиот директор Фаусто Салсано.
бог да го прости.
И вест на денот Адриано Сакал да Стане Зидан-не по играта туку по мавањето со глава.Адриано на Утакмицата за Сао Паоло со глава го здрвуе противничкиот играч и добива црвен картон по што може да добие 18 месечен бан од УЕФА па така ако го лапне слободно нека се пријави технолошки вишок!
Со ова за Адриано ме потсети кој бил некогаш .. ах шо му се случи не можам да поверувам бе.. каков играч.. па, ми остана само да се навраќам на моментите кога бил најдобар, освен ако не се врати тотално во форма. Ете и јас, како некои други на форумов шо се навраќаат кога нивните тимови виле најдобри, ќе се навратам во моментот кога мојот омилен играч бил најдобар. Уживајте.
[media]http://www.youtube.com/watch?v=E3dOZ0FC8rc[/media]
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Утрово починал татко му на техничкиот директор Фаусто Салсано.
бог да го прости.
И вест на денот Адриано Сакал да Стане Зидан-не по играта туку по мавањето со глава.Адриано на Утакмицата за Сао Паоло со глава го здрвуе противничкиот играч и добива црвен картон по што може да добие 18 месечен бан од УЕФА па така ако го лапне слободно нека се пријави технолошки вишок!
Ако ова е за 18 месеци бан од Уефа... :tapp:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=ujyp5DjkrdA[/MEDIA]
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Диме, битна е намерата, а не чинот. Сколс пред две три години проба со бокс да упука некој играч, го ф’тна цел, па пак доби 3-4 месеци казна.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom