Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Па нека дојде Iosono и да собереме пари сите. Сепак не е многу, 610 ден е :)
Дечки, извинете, јас сега се вклучив на нет и разбрав од Син за работава. Отворам интернет еднаш на неколку дена.

Не би требало да е проблем до парите. Долг има но тој треба да е на нашиот сервер кон Марнет, ние имаме подмирено се до август 2010. За плаќања и слично обично добивам известување по маил.

Како и да е, утре ќе ги контактирам телефонски и ќе видам во што е проблемот. Ако треба да се уплати ќе средам тоа, 610 денари не се ништо, ќе честите пиво кога ќе ја освоиме титулата :)

Како и да е, незнам колку време ќе биде потребно да го активираат, со оглед дека иде викенд. Штом има информации ќе гледам да се вклучам на нет и да ви пишам до кај е работата.

Поздрав!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.210
До пролет да направиме некој убав транспарент и да идеме за милано да показеме кој се интерашите од мкд,иначе нема потреба да се врега станкович он е човек кој игра со цело срце на терен и има дадено 2 гола во лш каде е прв стрелец во нашата екипа,мозеби е стар ама заслузува да го носи дресот на интер и постојано им дава голови на милан на последниве утамкици:toe:.П.С Глеам пак се вратил љубе на форумов кај милан и одма се фатил за бонера хаха
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
Хммм незнам дали само јас сум или има и други фанови на Интер....Проблемот е-МНОГУ ме нервира Станкович :nesvest: Лее ке станеме како Милан,ај да го испратиме у пензионерски дом,не ни треба таков играч,сите ни се DM а он божем треба да игра AFM ама не го бидува,ни треба среден ред со повеќе офанзифци вака освен Snaider сите други појма си немаат од офанзива.Maicon е подобар офанзивец од нашиот среден ред.Сеа у Јануари под итно да купиме некој таков.:salut:
:kesa::tapp::kesa::tapp::kesa::tapp::kesa::tapp::zid::pop:
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Го прашува учителката малиот Трпе:
- Трпе го сакаш ли татко ти?
- Не, ме тепа.
- А мајка ти.
- Не, и таа ме тепа.
- Епа кого сакаш?
- Јувентус.
- А зашто Јувентус?
- Никогаш на тепа!!!
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Ждрепката

подоцна едит ќе му направам, ке додадам кој ни се противници, и ќе има детална анализа за тоа што не чека понатаму.
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Во последните 3 години се паѓаме со англиски екипи. Трета среќа викаат. :helou:
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.033
Поени од реакции
1.146
Значи мора да ни се падни еден од главните фаворити :)
Тоа е немавме среќа да ги добиеме Бордо или Севиља но ова е лига на шампиони па мора да се победи секој :)
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
До Февруари има уште многу работи да се случат... Ако сакаме да бидеме шампиони не треба од никој да се плашиме.

Идеме јако. :wink:

Иначе јубенташиве сега пуштаат EuroSport, ждреб за ЕВРОПА лига е. :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
барем сигурно ќе не даваат на канал 5, и тоа во вторник :)

како нас така и на комшииве ќе им гори со манчестер се паднаа.
тие две утакмици се единствените интересни, другото се е јак против слаб.
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Jose Mourinho vs Carlo Ancelotti :) Ќе биде интересно.
Важно ќе не даваат на тв или вторник или среда наизменично.И онака овие две утакмици се најинтересни.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom