Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Најрезил беа свирежите кон Мело, бем ти Италија, се остави цел стадион врз него буквално.
италија е тоа брат...... џабе ти е ако си бил икона на клубот, кога можеа еден Малдини да го свират, што срцето го извадил и го ставил на маса за ББилан...... :toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
Утре тешко дека некој ке дојде ај на некоја друга утакмица сеа касно ни текна.Иначе имате многу добри потписи ако сакате во фан клуб јуве ја веќе си земав еден :pos2::pos2:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Juve the 'phenomena' ... is out of the Champions
08.12.2009 22:37​
Fabrizio Romano article read 691 times
© photo of Philip Gabutti

It will be a case, you bad luck or whatever, but Juventus that both hailed by the press and journalists after the victory, with numerous errors arbitration against Inter Milan, is out of the Champions League.

In the decisive game against Bayern, decisive for the fate of the passage of the turn, the Stadio Olimpico in Turin also had only a draw but the Germans a lesson in football has led to a resounding 1-4 after the initial advantage with Juventus Trezeguet.

Fischiatissimi Diego and Felipe Melo, a network of Bayern was scored on a penalty kick caused by a fault of Caceres very similar to the one on Milito last Saturday.

Busacca whistled without delay, here is where is the difference.

Now the Bianconeri focus, presumiblimente, all their sfozi on the championship ...
InterNews исто не го чекаа натпреварот со Казан :)

Гугл Транслејт инаку, ако се чудите што е работата...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.722
Поени од реакции
6.361
На велико има потписи во фан клуб јуве :pos2::pos2:ептен се разочарани,па како и да не бидат коа примаат гол од голман:toe:
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
На велико има потписи во фан клуб јуве :pos2::pos2:ептен се разочарани,па како и да не бидат коа примаат гол од голман:toe:
Дечко без навреда ама да пробаше да не пишуваш едно исто како кај јуве имало многу потписи, многу биле нервозни итн.:toe::smir:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Добро е мислам што фаќаме сеир нема што да чекаме до утре од Интер може се да очекуваме.Не ми се верува дека уште на почеток ќе решат ,Интер како Интер мора да не малтертира до самиот крај.
Си го избадивме редот денеска но не дај боже утре да заебеме ќе произведеме и ние многу потписи.
Forza ragazzi! Non roviniamo questo magic moment :vozbud:

Галијани рекол дека утре ќе навива за нас.Сумлив ми е нешто.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Добро е мислам што фаќаме сеир нема што да чекаме до утре од Интер може се да очекуваме.Не ми се верува дека уште на почеток ќе решат ,Интер како Интер мора да не малтертира до самиот крај.
Си го избадивме редот денеска но не дај боже утре да заебеме ќе произведеме и ние многу потписи.
...затоа утре момци....МУДРО И СОЛИДНО !!!:pos::pos::pos:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Бев на фудбал после утакмицата и уште неможам да се соземам. :pos2:

Оваа песнава од Pit Bull на Милан што им ја ставаа сега можат и на ЈуБе.

ИлијаИко, луд си. :pos:

Боље јувенташиве да ја гледаа Шекерезад,барем она не прими 4 комада,,, :pos:
:zver::pos:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
Ги читам овие у јубе и сеа искрено жал ми е што испаднаа , па не дај бозе некој конци ќе скине ќе ги носиме на душа . Ребрајте ги момци уц к.р да не ви чује да си знаат колку им е силата.

А иначе јуве слушам ќе се засилувале за лига европа да не примале по 4 таму
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676





Гледам се ситите на тоа шо сме испаднале од лш. Па пронајдете ја разликата ако сте толку паметни. :) :) :)



 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311





Гледам се ситите на тоа шо сме испаднале од лш. Па пронајдете ја разликата ако сте толку паметни. :) :) :)



нема потреба да ја пронајдеме,, види си го аватарот и се ќе ти стане јасно, слика од "прославата" на ЈуБе против Интер, се утепаа од трчање после утакмицата, па затоа со Баерн не можеа да трчаат....:pos2:...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom