Фан Клуб: Вардар

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.577
Поени од реакции
5.739
Јас не сум во управа , а второ во моментов Вардар не е желботека на играчи па најмалце вака на форум кајгана :icon_lol:

До лани ни еден играч не се нудеше , сега видовте пари во клубот и сите роднини ги нудите од прво до трето колено, ај поздрав ..
 
Член од
23 април 2022
Мислења
280
Поени од реакции
1.273
Мирчевски е топ играч , пред два дена си отиде од Бачка Топола и таму одлично се покажа .

Треба да го контактираме и да го купиме , он беше кај нас кога ние бевме слаби т.е испаѓаваме од лига , само он даваше голови тогаш и одма се виде дека е супер играч .

Верувам Комити од управа читаат на форумов , ако го донесеме Мирчевски ке завршиме добра работа во нападот :)

10-15 голови на сезона гарантирам за него :)
Кире ти ја среди работата со новите сопственици па сега у играчки кадар ли се преориентира?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.577
Поени од реакции
5.739
Кире ти ја среди работата со новите сопственици па сега у играчки кадар ли се преориентира?
За играчки кадар ако им треба ке помогнам бесплатно :D :)

Може што сакате да зборите за мене ама за фудбал пратам од дете , ај што и сам играв(објаснив во претходниот статус) ама со фудбалот сум буквално 24/7 :)

Точно е дека има луѓе одат на трибина ради навивање и незнаат 5 фудбалери , но океј секој си знае за себе и што му е интересно во навивачкиот свет :)
 
Член од
29 јуни 2024
Мислења
84
Поени од реакции
56
Јас не сум во управа , а второ во моментов Вардар не е желботека на играчи па најмалце вака на форум кајгана :icon_lol:

До лани ни еден играч не се нудеше , сега видовте пари во клубот и сите роднини ги нудите од прво до трето колено, ај поздрав ..
ne me interesuje biznise prosti samo pita dali Nedelkovski ke igra neke uloge oko nova strukture
 
Член од
2 август 2011
Мислења
1.156
Поени од реакции
1.400
До лани ни еден играч не се нудеше , сега видовте пари во клубот и сите роднини ги нудите од прво до трето колено, ај поздрав .
Ве читам поќе време не оти многу ме интересира туку поќе колку можите глупави да сте. Спонзор анонимен, зад нив гробарите на македонскиот фудбал М.Н. и О.К. обеќавања до небо како пред избори а вие како овци трчате се радувате. Господ да ви е напомош. Пари кој црни пари во клубот борч ко грчка Бил Гејдс да го земи не можи да го опрак вардар.Пособено ти Кире си психијатриски случај. Ај кај да е можи ќе добиеш бесплатно лекување кај газдите.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.574
Поени од реакции
3.905
Ве читам поќе време не оти многу ме интересира туку поќе колку можите глупави да сте. Спонзор анонимен, зад нив гробарите на македонскиот фудбал М.Н. и О.К. обеќавања до небо како пред избори а вие како овци трчате се радувате. Господ да ви е напомош. Пари кој црни пари во клубот борч ко грчка Бил Гејдс да го земи не можи да го опрак вардар.Пособено ти Кире си психијатриски случај. Ај кај да е можи ќе добиеш бесплатно лекување кај газдите.
А ти си пример за типичен прост Македонец. Си слушнал нешто, не си дослушнал ама битно да се пише нешто.
 
Член од
17 април 2024
Мислења
175
Поени од реакции
409
Ве читам поќе време не оти многу ме интересира туку поќе колку можите глупави да сте. Спонзор анонимен, зад нив гробарите на македонскиот фудбал М.Н. и О.К. обеќавања до небо како пред избори а вие како овци трчате се радувате. Господ да ви е напомош. Пари кој црни пари во клубот борч ко грчка Бил Гејдс да го земи не можи да го опрак вардар.Пособено ти Кире си психијатриски случај. Ај кај да е можи ќе добиеш бесплатно лекување кај газдите.
Колку си љубоморен од 1 до 10? :drk:
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.182
Поени од реакции
2.112
Ве читам поќе време не оти многу ме интересира туку поќе колку можите глупави да сте. Спонзор анонимен, зад нив гробарите на македонскиот фудбал М.Н. и О.К. обеќавања до небо како пред избори а вие како овци трчате се радувате. Господ да ви е напомош. Пари кој црни пари во клубот борч ко грчка Бил Гејдс да го земи не можи да го опрак вардар.Пособено ти Кире си психијатриски случај. Ај кај да е можи ќе добиеш бесплатно лекување кај газдите.
Не.
Тоа што го презентираа пред 2 недели, ништо не им се оствари. Член на КОМИТИ ќе биде претседател на клубот, Комити ќе добијат писмени гаранции за зашитата на логот, боите, името на клубот, традицијата, исто така без Комити нема да може да се обави било што, многу други работи, целите се задоволени.
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.041
Поени од реакции
7.635
Не.
Тоа што го презентираа пред 2 недели, ништо не им се оствари. Член на КОМИТИ ќе биде претседател на клубот, Комити ќе добијат писмени гаранции за зашитата на логот, боите, името на клубот, традицијата, исто така без Комити нема да може да се обави било што, многу други работи, целите се задоволени.
Brat ako se tie istite so gi pisuvaat mame ebaa cela drzava ja ukrdija nisto ne odgovaraa plus sega na vlast ti velis garancii Abe ne ebavaat ziva sila koj saka neka bidi vo klubot od Komiti ne si prajte filmoj ,ednas odnosno istite dva pati ve zaebaa sega nema da ima tret pat ?Dodeka e ziv OK ke bidi negov dolznik klubot pa ako se zaedno kako so se zbora so puraman I kupmajstorot ne znam so da vi recam gospod da vie na pomos sega a posebno posle od ko ke si zaminat vakvi sponzori poarno da nema nikade ni kaj vas no kaj nas nitu vo Pobeda posle niv zagarantiran potop a godinava zemate kup

Sent from my SM-S901B using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom