Фан Клуб: Вардар

Член од
23 јануари 2016
Мислења
2.141
Поени од реакции
5.492
Се чека Екипа.мк да се одважи и со тешка душа да објави нешто за бомбата што им титкаше...Експлодира или што се случи?!
nisto ne primetile, vo podrum bile.
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.626
Поени од реакции
2.747
Ве читам сте се фатиле за Екипа.мк, ај опрајте се малце клубов со крајни маки плати долговите вие за Екипа, та Екипа. Гледајте нашиот оџак да чури, а како ке чури незнам ни јас
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
3.358
Поени од реакции
7.343
Јове Костовски си заминал од Белгија и пројавил желба да се врати во Вардар, ама на нашиве им бил стар?!:eek: Пошто нели они се фокусираа на младината, а им избегаа двајца репрезентативци од У-21 за џабе. Ебате клубот без стратегија...
Ве читам сте се фатиле за Екипа.мк, ај опрајте се малце клубов со крајни маки плати долговите вие за Екипа, та Екипа. Гледајте нашиот оџак да чури, а како ке чури незнам ни јас
Апсолутно согласен. Да не летаме многу во облаци зашто да не ги ставеше УЕФА пред свршен чин, Господ знае кога ќе ги исплатеа играчите.
 
Член од
20 јануари 2019
Мислења
46
Поени од реакции
32
Јове и Недељковиќ им се понудени не ги сакаат..
Нека причекаат уште неколку дена, па ќе го воигруваат тимот во Тетово...
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.099
Поени од реакции
2.228
Па изгледа некој веќе мисли што да земеме па и играчите како Максимов ни беа трошок само.Се надевам дека ќе успееме барем Фелипе да го земеме ...
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
2.147
Поени од реакции
4.542
I bitang e vraten!!!
Немало слободен стан во Тетово или ? :D Супер што не фати сите еуфорија и што конечно пристигнаа малку позитивни вести, ама како ми изгледаат работите, на лето ќе не очекуваат нови драми околу ФК Вардар
 

Kajgana Shop

На врв Bottom