Фан Клуб: Вардар

П

Паспарту

Гостин
Само Стартев никој друг, за мене Ѓоре е недоквакан трењер а Бабунски не знам што тренерска кариера имал мислам дека нема искуство за да биде тренер на Вардар а Вардар е клуб не е курс за тренери.
бабунски е првиот тренер од македонија со про лиценца за тренер, а досега искуство има само како селектор на репрезентацијата на македонија
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
Само Стартев никој друг, за мене Ѓоре е недоквакан трењер а Бабунски не знам што тренерска кариера имал мислам дека нема искуство за да биде тренер на Вардар а Вардар е клуб не е курс за тренери.
ѓоре недоквакан???ѓоре е огромен професионалец и меѓу најдобрите тренери од македонија.пристрасен си за стратев во твоите коментари,верувај не е поквалитетен од останативе што ги спомена за да ги омаловажуваш ѓоре и бабунски!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
А за Горачинов има ли некој да каже нешто? Ја мислам дека него ќе го одберат...
 
П

Паспарту

Гостин
А за Горачинов има ли некој да каже нешто? Ја мислам дека него ќе го одберат...
беше пред неколку години тренер на вардар и колку што се сеќавам (не сум 100% сигурен) и тогаш го замени цапар. катастрофа резултати имаше и не се задржа ни еден месец на клупата на вардар
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
511
Поени од реакции
228
Abe jas znaev deka Pancev ke stane profiter go zabole za Vardar..si gleda biznis covekot da gi smesti rodninite prijatelite na mesta da go ispokradat Vardar a za celo vreme navivacite i igracite patat
 
П

Паспарту

Гостин
ВАРДАР победи во тетово против шкендија со 1-0, стрелец на голот е дуле савиќ
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
одличен играч е савич само да не направат и со него грешка како што направија со многу играчи!
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Процедурално: Само уште еден пост да прочитам со расни навреди!!! и дефинитивно ќе летаат банови за опомена!!! Поздрав и продолжете со темата!
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
ВАРДАР победи во тетово против шкендија со 1-0, стрелец на голот е дуле савиќ

ШАМПИОНИ!!! ШАМПИОНИ!!!

Само нека продолжат така! Ветуваат првите два натпревари:)
 
Член од
12 август 2007
Мислења
47
Поени од реакции
0
Еден навијач на Шкендија у сред утакмица, влезе на терен и го нападне голманот на вардар...бесе соборен од полицијата
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Vaka taka skrpivme 6 boda
 

Kajgana Shop

На врв Bottom