Фан Клуб: Барселона

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Vecerva tepame nad 2 razlika, da ne ispadne deka ne sum vi kazal.. ako pogresam neka me nosat vo potpis... ako ne sam ke si se nosam ;)
 
Член од
9 март 2011
Мислења
1.944
Поени од реакции
905
Уфффф каков ден,перфектен,иако за тоа да биди треба да го добијеме Виљареал ама и со нерешено ќе сум пре пре презадоволен,јаки ови Хихон бре мајка му.....Е вечерва не знам по колку време ќе ја гледам Барса малце по смирено....:hump:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.172
Поени од реакции
1.037
Валдес
Дани Пиќе Бускетс Адриано
Маскерано
Иниеста Кеита
Бојан Меси Виља​

90% сум сигурен дека вака ќе излеземе на Ел Мадригал . . .
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Абе треба да жалиме што изгубија манекените, ако победи БАРСЕЛОНА нема да биде интересно веќе :pos2:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Уф од ова подобра прилика здравје, ете ни можност да им избегаме 8 бода.. Очекувам да излеземе со овој состав:
Валдес
Дани Пике Милито Адри
Буски
Иниеста Кеита
Боки Меси Виља

 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
Браво за Хихон.Титулата е веќе готова работа дури и да загубиме вечерва.
Од следните натпревати имаме +5 а најтешки ни се-Гостување на Бернабе и дома со Еспањол.Против Малага,Депортиво ла коруња,Реал Сосиедад,Осасуна,Леванте и Алмерија не верувам дека ќе загубиме бодови.Од друга страна Реал има страшни гостувања во Валенсија,Виљареал,Севиља и Атлетик билбао што според мене сигурно ќе загубат некој бод.

Вечерва како и секогаш-Победа и само победа,но дури и да загубиме не е ништо страшно :)

Поз
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
77
поразот на Реал можи да значи опуштање во тимот,што нема да резултира позитивно во иднина.....подобра да се стегнат вечерва и да си го изиграат своето !
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.172
Поени од реакции
1.037
Así, el Barça juega con: Valdés, Alves; Piqué, Busquets, Adriano; Thiago, Mascherano, Keita; Iniesta, Villa y Afellay.

THIAGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
1.505
Поени од реакции
1.302
Лееее составов :drk: Да не пробува Гвардиола да му покаже на Мурињо како треба да се победи со втор состав ?

Меси на клупа :vozbud: Ова ме враќа на 2004-2005 година !
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Хммм ниту Меси не игра...се надевам дека нема да има потреба да влегува во игра но составов не ми влева многу оптимизам.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Ќе ги реши Месијата у друго, ако не оди во прво.
Тиаго+Афелај :cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom