Фан Клуб: Барселона

Член од
11 јули 2016
Мислења
101
Поени од реакции
46
Не си воопшто јасен...хаха незнам за каков инает зборуваш?
Ми нема логика Ерик Гарсија да е во прв план а Араухо да грее клупа освен ако не е инаетење и тактика на управата за потпишување на нов договор. Ерик Гарсија според мене е во мртва трка заедно со Мегваер од Јунајтед за најпревара играч
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Откако Севиља испадна, слободно може да се каже дека сме најголеми фаворити за освојување на ЛЕ. Ама тоа може да влијае и негативно до некаде, пошто си носи одреден притисок. Сепак има квалитетни екипи кои останаа. За ждрепката утре добри опции би биле Ренџерс, Ајнтрахт и Брага.
 
Член од
10 март 2022
Мислења
10
Поени од реакции
4
Ми нема логика Ерик Гарсија да е во прв план а Араухо да грее клупа освен ако не е инаетење и тактика на управата за потпишување на нов договор. Ерик Гарсија според мене е во мртва трка заедно со Мегваер од Јунајтед за најпревара играч
За Ерик се сложувам со тебе очигледно Араухо го чува за Ел Класико како и Гави според мене Чави одлично ротира затоа што сезоната е долга и јасно му е дека една гала 11 нема да го издржат интензитетот до крај.
Бусекетс Педри Гави Адама па мислам и Феран засега играат константно сите останати се променливи а и Араухо има свои недостатоци како што рече Чави дека мора да ја подобри пас играта а мое мислење е дека и лошо се позиционира и лошо маркира.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Освен со Баерн, не сме имале проблеми со бундеслигаши. Ајнтрахт плус е на средина на табелата таму, така да не би смеело да има проблеми да се помине. Ме изненадија малку што го елиминираа Бетис ама сепак како што пишав синоќа ми беа посакувана опција. Полуфиналето ќе биде поинтересно. Лион и Вест Хем се тимови кои можат да ни направат проблеми.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.639
Поени од реакции
3.658
Ако не му дадат 10 милиона минимум плата, нека се утепат
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.974
Поени од реакции
35.639
Не скокајте предвреме, со Гарсија сме во одбрана.:unsure:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Чавиклас првово, нека продолжат така (y) да се вардат од картони, многу е битно тоа.
Автоматски споено мислење:

Не скокајте предвреме, со Гарсија сме во одбрана.:unsure:
Брат, чекавме долго за да се искурчиме, макар било и едно полувреме :ROFLMAO:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Не скокајте предвреме, со Гарсија сме во одбрана.:unsure:
И јас тоа го мислам, Барса може за 2 минути да се изгуби да прими 3, нема да е прв пат. Гарсија е подобар во последно време, има надеж да биде 4ти бек во иднина :icon_lol: Првото полувреме супер, во второ само концентрација и смирено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom