Фан Клуб: Барселона

Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.706
Поени од реакции
5.679
Очигледно влијаела вечерата. :D
Далеку по борбено и по живо играа денеска,тоа што радува е што конечно не примивме гол,одбраната уште е слаба еве Ленгле црвен доби,ќе го видиме Тодибо на таа позиција следно коло.

Ако тепаме со Интер во среда ќе живне малце тимот,ќе се појави колку толку позитива,да искочиме бар малце од кризата.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.155
Поени од реакции
16.695
Очигледно влијаела вечерата. :D
Далеку по борбено и по живо играа денеска,тоа што радува е што конечно не примивме гол,одбраната уште е слаба еве Ленгле црвен доби,ќе го видиме Тодибо на таа позиција следно коло.

Ако тепаме со Интер во среда ќе живне малце тимот,ќе се појави колку толку позитива,да искочиме бар малце од кризата.
Во каква форма се Интер арно на Камп Ноу шо се игра, Меси нема да игра така ?
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.155
Поени од реакции
16.695
Не ми одгпвори никој, јас мислам дека беше, и коментаторот не беше сигурен затоа што многу брзо се движеше диклето
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.706
Поени од реакции
5.679
Не ми одгпвори никој, јас мислам дека беше, и коментаторот не беше сигурен затоа што многу брзо се движеше диклето
Не беше офсајд,дел од секунда беше во прашање,едната нога на штоперот на Гетафе заврши работа.
Имаше снимка на почеток на второ полувреме се виде убаво тогаш.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.155
Поени од реакции
16.695
Не беше офсајд,дел од секунда беше во прашање,едната нога на штоперот на Гетафе заврши работа.
Имаше снимка на почеток на второ полувреме се виде убаво тогаш.
затоа реков ептен брзо тргна Суарез
 

Kajgana Shop

На врв Bottom