Фан Клуб: Барселона

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.665
Поени од реакции
21.090
Честито победа ... подобра утакмица здравје :D
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Се надевам ќе го јадете и после ќе ви се смеам и ќе ве дупам(да ве предупредам пред време, боље ќе ви биде), а ти и уште некои ќе плачете ко п**** и ќе барате да ми бапнат бан од темава:tv:
:kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:

--- надополнето ---

Мислим дека зошто Реал се малу за нијанса појаки од лани, би требало да прима само 5 :tv:
ОМГ, кој прогнозер сум значи :):):)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Честито победа,одлична партија стварно одлична,како и да е ја добивте битката на средината што е нешто најважно,така да сосема заслужена победа поздрав. :smir:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
767
Ми го направивте денот, со победава против одвратниве... Секоја чест, покажавте како се игра фудбал, а за "Кралеите" ќе се воздржам од коментар. Ја освоивте Шпанија... Бравос!!!
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.035
Поени од реакции
6.061
За убаво нека е. Нека се множат.
Барса - Реал 5-0
Гвардиола - Реал 5-0
Коинциденција, зар не?:baeh:
 

SHANE

Др.Акула
Член од
30 април 2008
Мислења
1.453
Поени од реакции
853
Честито победа !

Играва нема што да се коментира-оргазми :).А фаците на овие што се палеа на Мурџо како роми на брус ли-Priceless :)

Visca El Barca !
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
ТОООООО МОМЦИИ ! ! !
ЧЕСТИТО ПОБЕДАААААААААААААА ! ! ! !
ГИ НАДИГРАВМЕ ПЕДЕРИТЕ.. ЕДНОСТАВНО НЕЛИ БАРСА 5 -:- 0 РЕАЛ
Мурињо нека си сече главата и да си ја стави на фејзбук, ќе не "победел" тој бе..:)
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
181
Поени од реакции
8
Дечки, имам многу за пишување, али да скратам и да биде просто и едноставно, БРАВО за Барса, СРАМОТА за Реал. Сите што сте ја гледале утакмицата ќе сватите што сакам да кажам.
Поздрав, секоја чест :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom