Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Шопска или мешана? :pos::pos::pos:


То е брат шо да прам замреа сите шпекулации само за Киву се збори колку да сменам. А ако правиш страна каут ме ин :pos:....

offf ете почнува USA - Парагвај
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
armin06 напиша:
Vo pravo sı.Za ekıpa kako Atl Madrıd toa vredı mnogu.

Abe mora da pısam neso on topık.
Barsa .Barsa Barsa Barsa Barsa kao buckovskı ke stanam Evropa evropa....
so e be ARMIN?! sega za barca si?
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Leleeeee ne mi se veruva...Kako ja od Juve za Inter da navivam :)
Dosta se zasiluvanja na Barca za ovaa sezonaaaaa :)
Za Milito napravivte film..Za nego se zainteresirani samo Real i Juventus...Milito bese prasan dali saka da igra so Mesi?Shto trebase da odgovori Ne!?Ke vidime posle Copa Amecira..
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
серпико за кои играчи рече дека ќе си ги сече тестисите??
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
За Кака?
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Тестисите на навивачите на Барса секогаш биле на цена - можеби зошто ги имаат :)

Јас шо сум рекол, не порекнувам. Само, Какито во Реал ќе дојде на празникот Вртолом Зимски*

*побарајте го во верскиот календар.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
епа ако дое киву да спремам сатарот
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Абе ако отишол Мијатович во рим со кој ке се сретне таму ? да договори плата со кој ? агентот на киву е во Барселона...па сега овој џабе отишол во Рим
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Серпико, ќе мојш да се фалиш по Скопјето дека имаш едно јајце ;)
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Оф леле.... и на оваа тема и на темата за Реал.

Ако сакате да се докажувате има теми:
Шпанско Првенство
Шпекулации

Фан темите се за фановите... немојте да пишувате џабе а после се буните зошто сте избришани... потенцирам ФАН теми

уште малку ќе помислам дека Ddime, Seprico ... навиваат за Реал, а Nikola_MKD, ivan1real, bobi4e, armin06 за Барса
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Chivu posteno gi zaeba i Barca i Real! nejcel da odi vo Shpanija! pa sto ne go kaza toa od odma ne da se zaebava! od real sakal da zema godishna plata kolku Zidan sto zemase! pa toj normalen li e bre! ete go Pepe sega ke si doe a i Metcelder deneska gi zavrsi lekarskite pregledi pa nemora da si doadja! a Barca si go zedoa Abidal, a da zavrsi Copa America ce si go zemat i Milito pa neka si sedi Chivu vo Roma!
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
ека конечно им текна да купат аласен дефанцивец после 2години...само напад и напад во последниве години...
незнам зашто но додека не го видам дресот на габи милито не верувам...имам некое чуство дека реал ке сака да го купи...се разбира да им го лапне на барса, се плашат дека ако дојде...никој нема да го победи
 
F

fantomX

Гостин
ека конечно им текна да купат аласен дефанцивец после 2години...само напад и напад во последниве години...
незнам зашто но додека не го видам дресот на габи милито не верувам...имам некое чуство дека реал ке сака да го купи...се разбира да им го лапне на барса, се плашат дека ако дојде...никој нема да го победи
За среќа, Реал најде подобар, па не му треба Милито, туку Јувентус да не го земе, па Барселона пак да остане со к*ро в раце
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom