Фан Клуб : Баерн Минхен

  • Креатор на темата 'Никола'
  • Време на започнување
M

MrzaRules

Гостин
ајде нека се тупи сеа со Мертесакер како пред некое време со Видал...кој потенцијал го видоа во Мертесакер ја незнам...дечкото послаб и од Бадштубер е...:eek:
 
Член од
19 јуни 2011
Мислења
26
Поени од реакции
6
ајде нека се тупи сеа со Мертесакер како пред некое време со Видал...кој потенцијал го видоа во Мертесакер ја незнам...дечкото послаб и од Бадштубер е...:eek:
Тоа и мене ме чуди стварно :D Лам, Боатенг и Ван Бајтен се супер, ако Контенто го дадаат на позајмица Бадштубер и Брено ке се мењјаат ваљда :/
 
M

Mario Gómez

Гостин
ајде нека се тупи сеа со Мертесакер како пред некое време со Видал...кој потенцијал го видоа во Мертесакер ја незнам...дечкото послаб и од Бадштубер е...:eek:
Се спасивме, ќути. Замина во Лондон. У најдобрата лига каде ќе ги покаже своите способности. :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.017
Поени од реакции
25.392
Контенто не верувам дека ке иде во Штутгарт тоес Штутгарт не верувам дека го сака Контенто :D
Швабите веке имаат двајца леви одбранбени бекови со Бока и Молинаро така да трет не верувам дека ке сакаат
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.017
Поени од реакции
25.392
Се спасивме, ќути. Замина во Лондон. У најдобрата лига каде ќе ги покаже своите способности. :D
Тој ке ги спречува Руни, Велбек и Чикарито во намерата секој да постигне по три гола - хетрик :LOL:
 
Член од
19 јуни 2011
Мислења
26
Поени од реакции
6
На по еден гол примен да се мењаваат ја викам, ќе видиме Јуп како ќе реши.
Овој Батштубер ни најмалку не ми се допаѓа во играта.. а како што вика Uli Hoeneß
се надевам дека е така :)
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.017
Поени од реакции
25.392
Ван Бојтен нема да игра за Белгија, утре ке се вратил во Минхен, се повредил а дали е лошо повреден не знам :confused:
--- надополнето: Aug 30, 2011 6:22 PM ---
Поранешниот наш играч Овен Харгривс е пред трансфер во Сити :LOL:
--- надополнето: Aug 30, 2011 6:28 PM ---
Виљареал загуби вчера од Барселона 5:0, од нас е доволно и 3:0 да изгубат :sneaky:
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Odbranata vistinski ke se testira protiv slednive 6 igraci ..... Iniesta , Xavi , Messi i Ozil , Ronaldo , Di Maria .... tuka ke vidime Van Buyten i Bad Stuber kako ke izigrat , a i destruktivcite isto taka !!!!!
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Odbranata vistinski ke se testira protiv slednive 6 igraci ..... Iniesta , Xavi , Messi i Ozil , Ronaldo , Di Maria .... tuka ke vidime Van Buyten i Bad Stuber kako ke izigrat , a i destruktivcite isto taka !!!!!
Ако го положат тестот против овие играчи,треба да ги прогласиме за најдобри?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom