Фан Клуб: Арсенал

Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Честито нова тема,и мислам дека е редно да освоите некој трофеј....Поздрав :smir:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Епа ај сега да честитам. :))
Да имаме многу успех, да се радуваме заедно на победите на нашите млади Топџии, да бидеме со нив и во добро и во зло :P
Да почнат да шутираат надвор од шеснаесетникот, на дефанзивците да им се тресат колената кога топката е во Волкот, да му ја јадат прашинатa, на нашиот капитен нека му се множат асистенциите, на Чамак да му се позлати главата, и сите да го даваат најдоброто од себе :)))))
Се надевам дека во оваа тема ќе има испишано повеќе позитивни отколку негативни постови. :))
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.841
Аирлија нека е новата страна и да славиме трофеи заедно сите тука !!!!
 
В

Вори

Гостин
Ај да спамирам и јас.
Честито нека ви е новата тема,се најубаво..и среќен Бајрам на тие од муслиманска вероисповед.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
ај нека ни е честито новава тема се надевам ке ја полниме со пославување трофеи:wink::pehar::aplauz::eek:lee:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Честито нова тема комшики. :)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Како и на претходните... и тука...
Честито нека ни е и оваа тема , и со среќа па некоја титула да се залепи на неа!!!
Од момците очекувам , не се многу сјајни но се стабилизираме полека ... Континуитет нема голем , но имаме се подобар тим ( дефанзива пред се...)
Ајде со господ напред и без многу повреди... до првата титула по доолг период!
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ste ja utnale slikata na Koscielny , nekoe crnce ste stavile umesto nego :) ( toa na pocetnata strana )
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
439
Поени од реакции
148
Ајде честито нека ни е новава тема и да ја пуниме со честитки за идните трофеи на нашите пулени! :)
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Со среќе нека ни е новата тема и да ја закитиме со многу трофеи.

Одличен вовед LoGiX :salut:
 

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Ај честито нова тема :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom